Inter-bud Fabryczna - duży

Nowa inwestycja w Lublinie

Inwestorem jest spółka Damar Inwestycje
Spółka Damar Inwestycje realizuje nowy biurowiec przy ul. Zana w Lublinie.

Centrum biznesowe w Lublinie wzbogaci się o nową powierzchnię zlokalizowaną przy ul. Zana 11a. Obiekt realizuje spółka Damar Inwestycje.

Aktualnie do zrobienia jest jeszcze część elewacji budynku. Na parkingu pojawia się już kostka brukowa. Pierwsze firmy będą mogły wprowadzić  się tutaj już wczesną wiosną 2013 roku - informuje Andrzej Drelich ze spółki Damar Inwestycje.

Obiekt oferować będzie 2 500 mkw powierzchni biurowej i usługowej. Inwestor pozwala najemcom na dowolny wybór wielkości lokali. Dzięki filozofii open space każdy Klient może zaaranżować swój lokal w zależności od potrzeb. W naszej ofercie dostępne są powierzchnie od 85 do 1000 metrów kwadratowych - mówi Marek Adamski ze spółki Damar Inwestycje. Do dyspozycji najemców oddanych zostanie 100 miejsc parkingowych, z czego 40 znajdować się będzie w podziemnym garażu, skomunikowanym z dwoma kondygnacjami poprzez windy. Zakup miejsc postojowych w garażu dostępny będzie nie tylko dla najemców budynku.

Inwestycja oddana zostanie w stanie deweloperskim w marcu 2013 r. Atutem budynku jest jego lokalizacja – w centrum miasta. Ulica Zana to przyjazna i bezpieczna okolica. Nowy budynek będzie idealnie nadawał się na przykład dla firm z branży medycznej czy finansowej - podkreśla Marek Adamski.

Spółka Damar Inwestycje powstała w 2009 roku. W swoim dorobku ma inwestycję usługową przy ul. Kawaleryjskiej 10 na osiedlu Błonie w Lublinie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra