Interbiuro - duży

Biurowiec w Wałbrzychu na sprzedaż

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego ogłosiła przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Wysockiego 10 w Wałbrzychu.

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony ogłoszony został przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego. Jego przedmiotem jest nieruchomość położona przy ul. Wysockiego 10 w Wałbrzychu wraz z prawem użytkowania wieczystego gruntu stanowiącego własność Skarbu Państwa, na którym umiejscowiony jest ten budynek.

Budynek składa się z dwóch części – trzykondygnacyjnej biurowej oraz usługowo-handlowej, składającej się z jednej kondygnacji naziemnej i przyziemia. Całość obiektu oferuje 2 646,69 mkw powierzchni całkowitej, z czego 697 mkw zajmują biura, a 590 mkw to powierzchnia konferencyjno-wystawiennicza. W obiekcie znajduje się również 184 mkw powierzchni magazynowej oraz garaż o powierzchni 451 mkw. Część biurowa budynku powstała w 1998 r., natomiast druga część została w tym samym roku przebudowana i zmodernizowana. Biurowiec oferuje możliwość swobodnej aranżacji wnętrz. W obiekcie istnieje możliwość powiększenia przestrzeni biurowej o około 500 mkw. 

Budynek zlokalizowany jest w centrum Wałbrzycha, w pobliżu ruchliwego skrzyżowania ulicy Kolejowej, Wysockiego i Sikorskiego. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej i podmiejskiej oraz obiekty użyteczności publicznej, m.in. banki.

Powierzchnie biurowe i garażowe wynajęte są przez podmioty, z którymi umowy najmu podpisała  Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 4 500 000, 00 zł netto. Przetarg odbędzie się 11.02.2013 r. w siedzibie Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Szczawnie-Zdroju.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra