Torus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoArchicom logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowiec w Wałbrzychu na sprzedaż

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego ogłosiła przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ul. Wysockiego 10 w Wałbrzychu.

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony ogłoszony został przez Dolnośląską Agencję Rozwoju Regionalnego. Jego przedmiotem jest nieruchomość położona przy ul. Wysockiego 10 w Wałbrzychu wraz z prawem użytkowania wieczystego gruntu stanowiącego własność Skarbu Państwa, na którym umiejscowiony jest ten budynek.

Budynek składa się z dwóch części – trzykondygnacyjnej biurowej oraz usługowo-handlowej, składającej się z jednej kondygnacji naziemnej i przyziemia. Całość obiektu oferuje 2 646,69 mkw powierzchni całkowitej, z czego 697 mkw zajmują biura, a 590 mkw to powierzchnia konferencyjno-wystawiennicza. W obiekcie znajduje się również 184 mkw powierzchni magazynowej oraz garaż o powierzchni 451 mkw. Część biurowa budynku powstała w 1998 r., natomiast druga część została w tym samym roku przebudowana i zmodernizowana. Biurowiec oferuje możliwość swobodnej aranżacji wnętrz. W obiekcie istnieje możliwość powiększenia przestrzeni biurowej o około 500 mkw. 

Budynek zlokalizowany jest w centrum Wałbrzycha, w pobliżu ruchliwego skrzyżowania ulicy Kolejowej, Wysockiego i Sikorskiego. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej i podmiejskiej oraz obiekty użyteczności publicznej, m.in. banki.

Powierzchnie biurowe i garażowe wynajęte są przez podmioty, z którymi umowy najmu podpisała  Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 4 500 000, 00 zł netto. Przetarg odbędzie się 11.02.2013 r. w siedzibie Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Szczawnie-Zdroju.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra