Inter-bud Fabryczna - duży

Olbrzymi kompleks biurowy w Rosji ukończony

Wizualizacja kompleksu ALCON / zdjęcie ze strony inwestora
Duże wrażenie robia trójkondygnacyjne tarasy / wizualizacja ze strony inwestora
W grudniu 2012 r. kompleks biurowy ALCON w Moskwie został oddany do użytku. Za komercjalizację obiektu odpowiadają Jones Lang LaSalle i Knight Frank.

ALCON jest kompleksem biurowym klasy A zlokalizowanym w północnej części Moskwy. Jest to właściwie jedyny obiekt biurowy tej klasy oddany do użytku w Moskwie w czwartym kwartale 2012 r. Współwyłącznymi agentami odpowiedzialnymi za jego komercjalizację są Jones Lang LaSalle i Knight Frank.

W bliskim sąsiedztwie kompleksu znajduje się przystanek metro Sokol. Z obiektu dobre połączenie jest również m.in. do obwodnicy Pierścień Sadowy (ros. Sadowoje Kolco) oraz międzynarodowego lotniska Sheremetyevo. ALCON składa się z czterech budynków, mających od 8 do 11 pięter. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 102 177 mkw, z czego 66 776 mkw przeznaczonych jest pod wynajem. Kompleks oferuje parking podziemny z 1 016 miejscami postojowymi.

Alexey Kuchvalsky, National Director, Head of Office Agency Department, Jones Lang LaSalle,  podkreślił, iż w całym 2012 roku zostało oddanych jedynie pięć inwestycji biurowych klasy A, z czego ALCON jest największy pod względem powierzchni. Jak zauważa, w Moskwie zaobserwować można obecnie trend przenoszenia wysokiej jakości nieruchomości biurowych poza centrum miasta.

Alexander Sorokin, CEO LLC Alcon Development mówi, że kompleks ALCON jest głównym projektem jego firmy. Podkreśla, iż w obiekcie zastosowane zostały zastosowane najbardziej zaawansowane i nowoczesne rozwiązania, a całość została oddana do użytku zgodnie z planem – w grudniu 2012 r. Jak mówi Alexander Sorokin, Alcon Development, podczas realizacji kompleksu ALCON, na celu miał stworzenie szczególnej biznesowej atmosfery, która pozwoliłaby najemcom na pracę w komfortowych warunkach, pozwalających na wysoką efektywność.
 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Inter-bud Fabryczna - duży
mantra