Swig3

Targi Kariera Handlowca IT już niedługo!

16 lutego 2013 r. w Warszawie odbędą się targi, podczas których najlepsze firmy z branży IT przedstawią swoje aktualne oferty pracy.

Odbywające się w Warszawie targi Kariera Handlowca IT to cykliczne wydarzenie, pozwalające na bezpośredni kontakt firm z ich potencjalnymi pracownikami. Dzięki indywidualnym stoiskom, każdy zainteresowany może bezpośrednio nawiązać kontakt z prezentującymi się firmami. Przedsiębiorcy zaprezentują ponadto ich aktualne projekty, plany na przyszłość oraz warunki zatrudnienia.

Targi Kariera Handlowca IT to również możliwość wzbogacenia swojej wiedzy. Cenieni specjaliści z całego kraju przeprowadzą prelekcje na tematy takie jak negocjacja warunków płacowych, planowanie kariery w branży IT oraz pozyskiwanie dotacji unijnych na projekty IT. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się również faktów na temat prawnych aspektów świadczenia pracy.

Wszyscy obecni na wydarzeniu będą mogli również podnieść swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach. Do udziału w targach zaproszone zostały firmy szkoleniowe oferujące najciekawsze kursy. Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z planem szkoleń oraz zapisać na wybrany kurs. Więcej szczegółów zostanie przedstawionych podczas targów.

Do uczestnictwa w wydarzeniu zaproszeni są doświadczeni specjaliści o szerokim spektrum kompetencji z zakresu IT, którzy poszukują najlepszych ofert pracy m.in. jako Account Manager, Key Account Manager, Product Manager i Sales Engineer.

Udział w targach Kariera Handlowca IT jest bezpłatny, lecz oferujący wiele atrakcji. Podsumowując: uczestnicy będą mieli możliwość zaznajomić się z pracodawcami, posłuchać interesujących wykładów, wziąć udział w warsztatach oraz poznać prezentacje najnowszych projektów wiodących firm. Dodatkowo otrzymają liczne materiały targowe, takie jak katalog targowy, teczki firmowe, magazyny branżowe oraz będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców. Na wszystkich czekać będzie kawowy catering.


0.0
Tagi: Careercon
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra