Vantage Development S.A. logoCity Space logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoNowy Styl Group logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTétris Poland logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

ZZN WAM zarządcą nieruchomości Komisji Nadzoru Finansowego

ZZN WAM z Grupy City Service rozpoczęła administrowanie nieruchomościami biurowymi Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie.

Pod koniec 2012 roku Grupa City Service zakupiła od Skarbu Państwa 100% udziałów w polskiej spółce Zespół Zarządców Nieruchomości WAM Sp. z o.o. Poprzez działania spółki Grupa rozszerzyła swoją działalność na rynek nieruchomości komercyjnych. Kontrakt z KNF jest pierwszą umową City Service w polskim segmencie nieruchomości biurowych. ZZN WAM zająć się ma zarządzaniem infrastrukturą budynków i obsługą urządzeń technicznych należących do Komisji Nadzoru Finansowego.

Jesteśmy jedną z największych grup świadczących usługi zarządzania nieruchomościami w krajach nadbałtyckich i Europie Środkowo-Wschodniej. Wejście na rynek polski było kolejnym krokiem mającym na celu rozszerzanie naszej działalności w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce – poprzez ZZN WAM - obecnie oferujemy przede wszystkim kompleksową administrację obiektów mieszkaniowych. Stopniowo chcemy powiększać bazę klientów o najemców powierzchni komercyjnych we wszystkich segmentach tego rynku, na terenie całego kraju, podobnie jak na pozostałych rynkach, na których działamy. Dzięki skali działalności City Service i ponad trzynastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostosowywać naszą ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb i możliwości polskich najemców obiektów komercyjnych – mówi Zilvinas Lapinskas, Dyrektor Generalny City Service.

City Service ma siedzibę w Wilnie i jest jedną z największych grup świadczących usługi zarządzania nieruchomościami w Europie Środkowo-Wschodniej i krajach nadbałtyckich. W Polsce firma zarządza 8,5 mln mkw powierzchni mieszkaniowej i komercyjnej.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra