Park Project II

Wrocław wzbogaci się o nowy biurowiec

Wizualizacja kameralnego biurowca przy ul. Kwidzyńskiej we Wrocławiu
Biurowiec realizowany jest przez firme Clearsoft
Przy ul. Kwidzyńskiej we Wrocławiu powstaje nowy biurowiec, realizowany przez firmę Clearsoft.

Na wrocławskich Kowalach, przy ul. Kwidzyńskiej 11, rośnie nowoczesny, niewielki biurowiec. Na trzech kondygnacjach oferować będzie około 1 000 mkw powierzchni biurowej klasy B. Planowany termin oddania obiektu do użytku to kwiecień 2013 r.

Obecnie prace budowlane dobiegają końca. Trwają prace wykończeniowe oraz ostatnie działania przy elewacji. Wkrótce zrealizowane zostanie również zagospodarowanie terenu. Powierzchnie w obiekcie dostosowane są do swobodnej ich aranżacji. W budynku zamontowany jest nowoczesny system klimatyzacji oparty na układzie freonowym oraz gigabitowa sieć szkieletowa doprowadzona do serwerowni. W celu zapewnienia bezpieczeństwa w biurowcu zastosowano system monitoringu. Użytkownicy korzystać mogą z 13 miejsc parkingowych, w tym 2 dla osób niepełnosprawnych i 4 zadaszonych. 

Obiekt jest dobrze skomunikowany, gdyż znajduje się w bliskim sąsiedztwie węzła komunikacyjnego przy skrzyżowaniu ulic Brucknera i Kwidzyńskiej. Dla miłośników rowerów przygotowano specjalne monitorowane stojaki. Bezpośrednio do budynku dociera również system ścieżek rowerowych.

Inwestor prowadzi obecnie rozmowy z potencjalnymi najemcami.

Z naszą ofertą celujemy przede wszystkim w firmy, którym zależy na wygodnym miejscu pracy o efektownym wyglądzie, niekoniecznie szukających wielkich biurowców – komentuje przedstawiciel inwestora.  – Budynek przygotowaliśmy według standardów w jakich sami chcielibyśmy pracować, dlatego najemcy znajdą tam klimatyzację, podwieszane sufity, monitoring i światłowodowy internet.

Inwestorem jest wrocławska firma Clearsoft, która swoją ofertę najmu kieruje do przedsiębiorstw o profilu nowoczesnych technologii, między innymi medycznych. 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
ADAC
mantra