MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoKontor logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoVantage Development S.A. logoCity Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTorus logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Polkomtel zostaje u Teofilów

Park Biznesu Teofilów
Park Biznesu Teofilów
Polkomtel sp. z o.o. na dłużej zostaje w Parku Biznesu Teofilów w Łodzi. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, Grupę Bergold, reprezentowała firma doradcza Knight Frank (agent wyłączny i zarządca budynku).


Polkomtel sp. z o.o. to  operator jednej z największych sieci komórkowych w Polsce. Firma, przedłużyła umowę najmu biura o powierzchni ponad 1800 mkw. w Parku Biznesu Teofilów w Łodzi. 

 

Cieszy nas obecność w Parku Biznesu Teofilów najemcy o tak silnej pozycji i renomie rynkowej. Dotychczasowe biuro firmy Polkomtel zajmuje znaczący metraż w budynku. Utwierdza nas to w przekonaniu, że Łódź jest nieustannie atrakcyjnym miejscem dla rozwoju biznesu. Najemcy Parku Biznesu Teofilów doceniają oferowane przez właściciela warunki komercyjne, wiążąc się z tym miejscem na dłużej – komentuje Izabela Dąbrowska, Senior Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

 

Park Biznesu Teofilów znajduje się w przemysłowej części osiedla Teofilów. Powierzchnia najmu budynku wynosi 8900 mkw. Budowa obiektu oraz prace związane z zagospodarowaniem okolicznego terenu zostały zakończone we wrześniu 2011 r. Obecnie budynek jest wynajęty w 100 proc.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra