Polkomtel zostaje u Teofilów

Park Biznesu Teofilów
Park Biznesu Teofilów
Polkomtel sp. z o.o. na dłużej zostaje w Parku Biznesu Teofilów w Łodzi. W procesie wynajmu właściciela nieruchomości, Grupę Bergold, reprezentowała firma doradcza Knight Frank (agent wyłączny i zarządca budynku).


Polkomtel sp. z o.o. to  operator jednej z największych sieci komórkowych w Polsce. Firma, przedłużyła umowę najmu biura o powierzchni ponad 1800 mkw. w Parku Biznesu Teofilów w Łodzi. 

 

Cieszy nas obecność w Parku Biznesu Teofilów najemcy o tak silnej pozycji i renomie rynkowej. Dotychczasowe biuro firmy Polkomtel zajmuje znaczący metraż w budynku. Utwierdza nas to w przekonaniu, że Łódź jest nieustannie atrakcyjnym miejscem dla rozwoju biznesu. Najemcy Parku Biznesu Teofilów doceniają oferowane przez właściciela warunki komercyjne, wiążąc się z tym miejscem na dłużej – komentuje Izabela Dąbrowska, Senior Manager w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie Knight Frank.

 

Park Biznesu Teofilów znajduje się w przemysłowej części osiedla Teofilów. Powierzchnia najmu budynku wynosi 8900 mkw. Budowa obiektu oraz prace związane z zagospodarowaniem okolicznego terenu zostały zakończone we wrześniu 2011 r. Obecnie budynek jest wynajęty w 100 proc.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz