Tétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

CBRE doradcą Itella Real Estate Oy

CBRE będzie obsługiwać 80 nieruchomości należących do firmy Itella Reat Estate Oy.

CBRE, firma konsultingowa działająca w sektorze nieruchomości, została głównym doradcą firmy Itella Real Estate Oy, która jest częścią grupy Itella. Firma zajmuje się zarządzaniem informacją oraz przepływami produktów w Europie i Rosji.

Celem Departamentu Rozwiązań dla Klientów Korporacyjnych oraz działu wycen firmy CBRE będzie skuteczne obsługiwanie portfela nieruchomości firmy Itella, łącznie dysponujących powierzchnią 700 000 mkw. Portfel zawiera nieruchomości zarówno biurowe, jak i magazynowe, zlokalizowane w Rosji, Niemczech, Polsce, Szwecji, Danii, Estonii, Łotwie, Litwie i Norwegii.

Po przeprowadzeniu wnikliwego procesu poszukiwań i przetargów, mam przyjemność ogłosić, że wybraliśmy firmę CBRE do obsługi naszego portfela nieruchomości w Europie. Jako firma międzynarodowa skoncentrowaliśmy się na znalezieniu partnera  o najbardziej rozwiniętej sieci biur, który będzie mógł zaoferować nam usługi na najwyższym poziomie na wszystkich rynkach, na których prowadzimy naszą działalność – skomentował Marko Tulokas, dyrektor zarządzający Itella Real Estate Oy.

Helén Silverstolpe, z działu Rozwiązań dla Klientów Korporacyjnych, firmy CBRE na Skandynawię, powiedziała - Itella jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Europie północnej i wschodniej i jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie sprostać wysokim wymaganiom naszego nowego Klienta. Stworzyliśmy specjalnie dla Itelli zespół profesjonalistów – rzeczoznawców, negocjatorów i analityków, aby zapewnić obsługę na najwyższym poziomie w każdym kraju, w którym Itella prowadzi swoją działalność. Mamy nadzieję, że uda nam się wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązania, zoptymalizować koszty i wprowadzić najbardziej efektywne rozwiązania dla firmy Itella Real Estate Oy.

Itella jest w całości własnością państwa fińskiego. Sprzedaż netto Grupy Itella w roku 2012 osiągnęła wartość ponad 1,9 miliarda EUR.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra