Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Gdański Zieleniak idzie na sprzedaż

Gdański Zieleniak, mat. inwestora
Gdański Zieleniak, mat. inwestora
Centrum Techniki Okrętowej wystawiło na sprzedaż gdański wieżowiec Zieleniak. Cena wywoławcza to 67,7 mln zł.

Przetarg ustny odbędzie się 26 czerwca 2013 roku w Centrum Techniki Okrętowej S.A. w Gdańsku, przy ul. Szczecińskiej 65. Sprzedaż obejmuje trzy działki o numerach 79, 81 i 82, znajdujące się przy ul. Wały Piastowskie 1 oraz prawo własności posadowionego na nich budynku o powierzchni użytkowej 18 311 mkw.

Zieleniak jest jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w Gdańsku, powstałym na przełomach lat 60tych i 70tych XX wieku. Cena wywoławcza wynosi 67,7 mln zł, natomiast wadium 6,77 mln zł. Kupujący musi mieć na uwadze warunki, jakie mogą wiązać się z obiektem, między innymi uwzględnienie stanowiska konserwatora zabytków.

W chwili obecnej dla nieruchomości nie ma ustanowionego planu zagospodarowania przestrzennego. Zakłada się kontynuowanie funkcji obiektu jako inwestycji biurowo-usługowej. W obiekcie można wymienić takich najemców jak BEST-HAUS Biuro Obrotu Nieruchomościami, Pameni Polska Sp. z o.o., ARTNET Sp. z o.o., Security Systems Integration S.A. , TROJMIASTO.PL Sp. z o.o., Agencja Ochrony MAR - POL Robert Kościelski czy też Biuro Poselskie - Ruch Palikota Poseł Piotr Bauć.

Inwestycja charakteryzuje się bardzo dobrą lokalizacją, w odległości 5 minut od Dworca PKP i PKS. Powierzchnie biurowe klasy B są dostępne w dowolnej konfiguracji, dostosowane do potrzeb konkretnego najemcy. W obiekcie znajduje się również sala konferencyjna, restauracja widokowa oraz kiosk. Budynek wyposażony jest w szybkobieżne windy, specjalistyczną sygnalizację przeciwpożarową i całodobową ochronę.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra