Dni otwarte w Browarze Lubicz

Zdjęcie z obecnego etapu prac w Browarze Lubicz
Zdjęcie z obecnego etapu prac w Browarze Lubicz
15 i 16 czerwca odbędą się dni otwarte w Browarze Lubicz, który jest inwestycją mieszkaniowo-biurowo-usługową powstającą w Krakowie.

Firma Balmoral Properties zaprasza na ostatnie przed wakacjami dni otwarte w swojej nowej krakowskiej inwestycji powstającej przy ulicy Lubicz 17. Browar Lubicz jest projektem mieszkaniowo-biurowo-usługowym, zlokalizowanym 800 metrów od Rynku i zabytków Starego Miasta.

Budowa Browaru Lubicz wkracza już w bardzo zaawansowaną fazę. Z zewnątrz większość obiektów wygląda na prawie ukończone. W ramach budynków powstały już wszystkie kondygnacje. Inwestor planuje latem sfinalizować prace na etapie stanu surowego zamkniętego. W budynkach ułożone są już instalacje elektryczne, obecnie trwa układanie hydrauliki oraz tynkowanie ścian. Już pod koniec roku pierwsi najemcy uzyskają klucze do swoich mieszkań.

Podczas najbliższych dni otwartych zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć postęp prac, wybrać najlepsze mieszkanie dla siebie i porozmawiać z handlowcami.

Pierwszy etap inwestycji zakłada powstanie 137 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Oddane zostaną budynki A i B, w których na parterze przeznaczono miejsca na lokale usługowe. Tu powstanie osiedle z całą, niezbędną infrastrukturą społeczną – podkreśla Paweł Wassilew, Head of Sales and Marketing z firmy Balmoral Properties.

Równocześnie z pracami przy przestrzeniach mieszkaniowych prowadzone są prace rewitalizacyjne w innych obiektach na terenie osiedla. Podczas dni otwartych zaobserwować będzie można postęp budowy przy najbardziej znanym budynku kompleksu, tzw. Pałacu Goetzów (budynek H), w którym znajdą się powierzchnie biurowe. Prace przy budynkach I oraz J, przeznaczonych pod działalność komercyjno-gastronomiczną, również są prowadzone intensywnie. Łącznie do dyspozycji najemców będą lokale o powierzchni kilku tysięcy mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra