Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoTorus logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoSpectra Development logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Dni otwarte w Browarze Lubicz

Zdjęcie z obecnego etapu prac w Browarze Lubicz
Zdjęcie z obecnego etapu prac w Browarze Lubicz
15 i 16 czerwca odbędą się dni otwarte w Browarze Lubicz, który jest inwestycją mieszkaniowo-biurowo-usługową powstającą w Krakowie.

Firma Balmoral Properties zaprasza na ostatnie przed wakacjami dni otwarte w swojej nowej krakowskiej inwestycji powstającej przy ulicy Lubicz 17. Browar Lubicz jest projektem mieszkaniowo-biurowo-usługowym, zlokalizowanym 800 metrów od Rynku i zabytków Starego Miasta.

Budowa Browaru Lubicz wkracza już w bardzo zaawansowaną fazę. Z zewnątrz większość obiektów wygląda na prawie ukończone. W ramach budynków powstały już wszystkie kondygnacje. Inwestor planuje latem sfinalizować prace na etapie stanu surowego zamkniętego. W budynkach ułożone są już instalacje elektryczne, obecnie trwa układanie hydrauliki oraz tynkowanie ścian. Już pod koniec roku pierwsi najemcy uzyskają klucze do swoich mieszkań.

Podczas najbliższych dni otwartych zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć postęp prac, wybrać najlepsze mieszkanie dla siebie i porozmawiać z handlowcami.

Pierwszy etap inwestycji zakłada powstanie 137 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Oddane zostaną budynki A i B, w których na parterze przeznaczono miejsca na lokale usługowe. Tu powstanie osiedle z całą, niezbędną infrastrukturą społeczną – podkreśla Paweł Wassilew, Head of Sales and Marketing z firmy Balmoral Properties.

Równocześnie z pracami przy przestrzeniach mieszkaniowych prowadzone są prace rewitalizacyjne w innych obiektach na terenie osiedla. Podczas dni otwartych zaobserwować będzie można postęp budowy przy najbardziej znanym budynku kompleksu, tzw. Pałacu Goetzów (budynek H), w którym znajdą się powierzchnie biurowe. Prace przy budynkach I oraz J, przeznaczonych pod działalność komercyjno-gastronomiczną, również są prowadzone intensywnie. Łącznie do dyspozycji najemców będą lokale o powierzchni kilku tysięcy mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra