Park Project II

Przetarg rozstrzygnięty

Kompleksowy remont hal i biurowców Haulton Sundstrand przeprowadzi firma budowlana „Marek Antczak”.

Frma budowlana „Marek Antczak” wygrała przetarg na przeprowadzenie kompleksowego remontu obiektów należących do firmy Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. Inwestycja obejmuje m.in. wymianę elewacji, instalacji wewnętrznych, remont wnętrza biurowca oraz rozbudowę i remont hali produkcyjnej.

HS Poland Sp. z o.o. jest związana z Hamilton Sundstrand Power Systems, zlokalizowaną w San Diego w Kalifornii. Jest także jedną ze spółek należących do korporacji United Technologie. Największą inwestycją firmy jest centrum badawczo-rozwojowe (CBR HS Poland). W ośrodku projektowane są podzespoły i elementy pomocniczych silników lotniczych, odpowiadających za zasilanie samolotu, rozruch silników głównych oraz awaryjne źródło energii.
 
Firma „Marek Antczak” posiada doświadczenie w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych takich jak hale przemysłowo-magazynowe, budynki biurowe, budynki użyteczności publicznej, hotele i budynki mieszkaniowe. Dotychczas zrealizowała projekty m.in. dla Nestle Polska, MAKRO-Metro Group, TEL Poland, Politechniki Warszawskiej, TVN SA, Ostsped, Raben Polska, Energa czy Grundig Polska.

Prace budowlane w Kaliszu i Wrocławiu zostaną przeprowadzone w sposób umożliwiający zachowanie ciągłości produkcji. Zakończenie inwestycji planowane jest na sierpień 2012 r.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Park Project II
mantra