bcb wrzesień 2020

Kameralny biurowiec pod pieczą Cushman & Wakefield

Firma Cushman & Wakefield została wybrana na zarządcę biurowca przy ulicy Wspólnej 47/49 w Warszawie.

Nowy biurowiec w portfolio działu Zarządzania Nieruchomościami Cushman & Wakefield znajduje się w ścisłym śródmieściu Warszawy, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Marszałkowską. W odległości 500 metrów od budynku mieści się stacja Metro Centrum.

 

Budynek na ośmiu kondygnacjach oferuje blisko 1750 mkw. powierzchni. Użytkownicy korzystać mogą z trzykondygnacyjnego parkingu podziemnego, dysponującego 129 miejscami parkingowymi. Biurowiec został oddany do użytku w 2000 roku. Jego głównymi najemcami są Dom Maklerski mBanku S.A., Halcrow (CH2M HILL) i Covance. Wspólna 47/49 należy do firmy CA IMMO.

 

Cushman & Wakefield świadczy usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych od 1917 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 16 000 pracowników w 250 biurach w 60 krajach. W porfolio oferowanych usług posiada m.in. usługi w zakresie najmu, sprzedaży i zakupu, finansowania dłużnego i kapitałowego, bankowości inwestycyjnej, usługi korporacyjne, zarządzania nieruchomościami, obiektami i projektami oraz doradztwa i wyceny. Cushman & Wakefield zarządza aktywami o łącznej wartości około 4 mld dolarów.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz