Tork

Orco Tower i Prosta 69 z nowym zarządcą

Prosta 69 w Warszawie
Orco Tower w Warszawie
Firma Master Management, do tej pory działająca wyłącznie w segmencie nieruchomości handlowych, powiększyła portfolio zarządzanych obiektów o dwa budynki biurowe.

Obowiązkiem firmy Master Management będzie kompleksowo-operacyjne zarządzanie budynkami Orco Tower oraz Prosta 69 w Warszawie. Firma dotychczas skoncentrowana była na działalności w sektorze obiektów handlowych. Decyzja o rozszerzeniu profilu działalności związana była z zapotrzebowaniem rynku na usługi z zakresu zarządzania i administrowania powierzchniami biurowymi.

 

Biurowiec Orco Tower oraz Prosta 69 to rozpoznawalne obiekty na biurowej mapie Warszawy. Olbrzymim atutem obu budynków jest bardzo dobry dojazd i lokalizacja. Prosta 69 jest usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra. W naszych działaniach zmierzamy do optymalnego wykorzystania potencjału zarządzanych przez nas nieruchomości. Dołożymy zatem wszelkich starań, aby zaspokoić wymagania i potrzeby zarówno właściciela jak i najemców biurowców – mówi Remigiusz Królikowski, Dyrektor działu Zarządzania Nieruchomościami MMG.

 

Orco Tower znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Warszawa Centralna. Biurowiec oferuje 15 000 mkw. powierzchni i składa się z 26 pięter. W obiekcie siedziby mają m.in. Bank Millennium, Bank Raiffeisen, Comarch, H&M Hennes and Mauritz, Mota-Engil Central Europe, Group Auto Polska. Budynek powstał w 1996 roku.

 

 

Biurowiec Prosta 69 zlokalizowany jest przy ul. Prostej w Warszawie. Na dziewięciu kondygnacjach budynku znajduje się ok. 12 000 mkw. powierzchni biurowej, zajmowanej m.in. przez Centertel, Expander, Euromoney, Uniwersytet Warszawski, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, telefonię Dialog, W.A.G. Payment Solutions S.A., MDDP Finanse i Księgowość. Prosta 69 wybudowana została w 1997 roku.

 

 

Właścicielem obu obiektów jest fundusz kapitałowy CPI. Firma Master Management objęła pełne zarządzanie budynkami pierwszego stycznia 2014 roku.
 

 

Master Management Group (MMG) zajmuje się zarządzaniem i inwestycjami w nieruchomości handlowe. Firma świadczy także usługi doradcze w zakresie procesu inwestycyjnego, kompleksowego zarządzania nieruchomościami komercyjnymi oraz wynajmu powierzchni. MMG zarządza obecnie ponad 300 000 mkw. powierzchni handlowej, m.in. w takich obiektach jak Magnolia Park we Wrocławiu, Galeria Orkana w Lublinie czy też Galeria Pestka w Poznaniu. Firma jest także deweloperem Galerii Handlowej Niwa w Oświęcimiu.


1.0
Tagi: Prosta 69
Napisz pierwszy komentarz