C&W zarządcą Żoliborz One

Żoliborz One
Żoliborz One
Firma doradcza Cushman & Wakefield została zarządcą warszawskiego biurowca Żoliborz One.

Biurowiec Żoliborz One, znajdujący się przy ul. Szamockiej 8 w dzielnicy Żoliborz w Warszawie, został oddany do użytku w czerwcu 2013 roku i oferuje powierzchnie biurowe klasy A. Na dziesięciu kondygnacjach budynku znajduje się 8940 mkw. powierzchni. Użytkownicy mogą korzystać z ponad 100 miejsc parkingowych w podziemnym garażu. W obiekcie wykorzystano wysokiej jakości materiały wykończeniowe oraz zaawansowane technologie teleinformatyczne. Wśród głównych najemców Żoliborz One wymienić można Hoogwegt Poland Sp. z o. o. oraz Axalta Coating System Poland Sp. z o. o.

 

 

Deweloperem inwestycji jest hiszpańska spółka Apricot Capital Group, która ma w planach wybudować w sąsiedztwie biurowca osiedle apartamentowców. Kolejną zapowiadaną przez spółkę inwestycją jest Mokotów One, czyli kompleks biurowy i hotel, którego ukończenie planowane jest na 2016 rok. Apricot Capital Group finansuje projekty z kapitału własnego.

 

 

 

Żoliborz One to wysokiej jakości projekt, który, wraz z kilkoma innymi budynkami biurowymi, poszerzył w ostatnim czasie portfolio zarządzanych przez nas obiektów – komentuje Aneta Rogowicz-Gała, Dyrektor działu Zarządzania Nieruchomościami, Cushman & Wakefield.

 

 

Cushman & Wakefield świadczy usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych. Firma działa od 1917 roku i zatrudnia obecnie ponad 15 000 pracowników w 60 krajach. Oferuje pełen zakres zintegrowanych usług dotyczących wszystkich rodzajów nieruchomości. Cushman & Wakefield zarządza aktywami o wartości ponad 3,7 mld dolarów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz