Giant

Targi B2B coraz bliżej

Już w przyszły czwartek w Łodzi odbędzie się pierwsze wydarzenie z cyklu ogólnopolskich spotkań przedsiębiorców działających w sferze B2B.

Targi B2B pod hasłem „Outsourcing element strategii rozwoju biznesu – recepta na sukces!” odbędą się 13 lutego bieżącego roku w Instytucie Europejskim w Łodzi. Są one skierowane do przedstawicieli świata biznesu, nauki, administracji samorządowej i rządowej, a także wszystkich innych zainteresowanych rozwojem przedsiębiorczości.

 

Wydarzenie podzielone jest między część wystawienniczą, gdzie firmy mają okazję zaprezentować swoją ofertę, oraz część poświęconą panelom, debatom, wykładom i warsztatom. Tematem przewodnim łódzkich targów jest szeroko komentowany w ostatnich czasach outsourcing. Przedsiębiorcy mają ogromną potrzebę poznania tematu outsourcing, bo ta wiedza realne przekłada się na ich działalność i na pieniądze. Dlatego tak ważne jest, by mogli oni spotkać najlepszych specjalistów z tej dziedziny i firmy, które oferują takie rozwiązania – wyjaśnia Violetta Kryszczuk z Prospects Publisher, firmy będącej organizatorem wydarzenia.

 

W trakcie spotkania poruszanych będzie wiele zagadnień, wśród których wymienić można: „Outsourcing jako nowa architektura biznesu”, „Jak identyfikować nadmierne koszty i nimi zarządzać”, „Od innowacji w firmie, do innowacji w sieci powiązań - czyli jak zwielokrotnić potencjał innowacyjny firmy?” czy też „Jak policzyć, które segmenty nabywców są dla nas najbardziej atrakcyjne”. Na te i wiele innych tematów wypowiedzą się eksperci mający na co dzień styczność z branżą. Gwiazdą spotkania będzie prof. Kevin C. Desouza z Uniwersytetu w Waszyngtonie, znany w całym świecie specjalista w zakresie outsourcingu i autor wielu publikacji na ten temat. Nie zabraknie również charyzmatycznego prof. Piotra Płoszajskiego z warszawskiej SGH - futurologa procesów zarządzania, specjalizującego się w rozpoznawaniu trendów w rozwoju rynków. Do dyskusji zaproszeni zostali również specjaliści z Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju oraz Ministerstwa Gospodarki.

Niezwykłym elementem targów jest działająca już specjalna internetowa platforma kontaktowa, która pozwala na znalezienie wszystkich niezbędnych informacji o osobach i firmach biorących udział w wydarzeniu. Zarejestrowani uczestnicy mają ponadto dostęp do kalendarza oraz pełnej listy firm prezentujących się podczas targów. Zrobiliśmy to po to, by każdy mógł wybrać z grupy zarejestrowanych osób swojego partnera i umówić się z nim na indywidualne spotkanie biznesowe – dodaje Violetta Kryszczuk.


0.0
Tagi: Targi B2B
Napisz pierwszy komentarz