Business House logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKontor logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nie tylko magazyny

Firma Goodman, w maju br. rozpoczęła budowę drugiego magazynu, które będzie wchodzić w skład Kraków Airport Logistics Centre.

Firma Goodman, w maju bieżącego roku rozpoczęła budowę drugiego z dziewięciu magazynów, które będą wchodzić w skład Kraków Airport Logistics Centre. Przy powierzchni magazynowej mieszczą się również biura. Termin oddania inwestycji to październik 2011 r.

Do pierwszego magazynu wprowadzili się już pierwsi najemcy - Jako pierwsi wprowadziliśmy się do Kraków Airport Logistics Centre i jesteśmy zadowoleni z naszej nowej powierzchni magazynowej i biurowej, która została wybudowana z wykorzystaniem najwyższych standardów – powiedział Paweł Pernal, prezes zarządu SCOT.

Drugi budynek pozyskał najemców już na etapie budowy. Głównym najemcą (75 proc.) jest firma Valeo Service Eastern Europe spółka zależna francuskiego Valeo specjalizującego się w przemyśle samochodowym. Valeo wynajmie 16,7 tys. m kw. powierzchni magazynowej i 700 m kw. powierzchni biurowej.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra