Porto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTétris Poland logoCity Space logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVantage Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rusza Nowa Dana

J.W. Construction rozpoczyna realizację projektu komercyjnego w Szczecinie.
J.W. Construction rozpoczyna realizację projektu komercyjnego Nowa Dana w Szczecinie. Będzie to 125-metrowy wieżowiec o ok. 25 000 m kw. powierzchni użytkowej z podziałem na galerię handlową składającą się z 2 kondygnacji o powierzchni ok. 4 500 m kw., oraz biurową o powierzchni ok. 20 000 m kw.
 
Umieszczenie w jednym budynku funkcji biurowej z handlowo-usługową stanowi idealne rozwiązanie, dla firm, które stawiają na wysoki standard oraz wygodę. Dodatkowym atutem budynku ma być restauracja zlokalizowana na ostatnim - 22 piętrze, z widokiem na panoramę miasta. Zakończenie inwestycji planowane jest na 2014 r.
 
 
 

0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra