FYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Trwają przygotowania do targów Warsaw Build

Oficjalne otwarcie targów Warsaw Build w 2013 r.
Oficjalne otwarcie targów Warsaw Build w 2013 r.
We wrześniu w warszawskiej hali EXPO XXI odbędą się targi Warsaw Build, będące miejscem spotkań dla specjalistów z branży budowlanej i architektonicznej.

Obecnie trwają prace nad szczegółowym programem targów. Organizator wydarzenia, firma Lentewenc, poinformował o zmianach w charakterze targów - prócz możliwości zaprezentowania oferty handlowej, przygotowany jest również coraz bardziej rozbudowany program merytoryczny.

 

Targi Warsaw Build 2014 skoncentrują się na tematyce designu, lecz nie ograniczą się do elementów wyposażenia i wystroju wnętrz. Konferencje i wykłady dotkną również takich zagadnień jak stolarka budowlana czy nawet ciężkie materiały budowlane (np. beton i cegła). Organizator z myślą o deweloperach i inwestorach przygotował spotkania, podczas których omówione zostaną możliwości inwestycyjne w polskim budownictwie. Nie zabraknie również dyskusji o wartości rynkowej budynków i czynników, które ją determinują.

 

Istotnym elementem targów będzie tematyka powiązana z architekturą. W wydarzeniu wezmą udział uznani polscy architekci. Co więcej, odbędą się prezentacje zwycięzców szóstej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Nominowanymi są największe polskie inwestycje 2013 r. W programie jest także dyskusja dotycząca mającej się wkrótce ukazać książki „Teorie i manifesty architektury współczesnej”.

 

W przeciwieństwie do ubiegłorocznej edycji targów, w tym roku wydarzenie skierowanie będzie zarówno do sektora B2B, jak i B2C.

 

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2014 odbędą się 18-20 września br. w centrum wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 61 wystawców z 11 krajów, a halę odwiedziło 2000 profesjonalistów z 35 państw.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra