bcb wrzesień 2020

Już za miesiąc uroczyste otwarcie CB Neptun

Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
Centrum Biurowe Neptun w Gdańsku
27 marca odbędzie się uroczyste otwarcie Centrum Biurowego Neptun w Gdańsku.

W uroczystości otwarcia wezmą udział prezydenci Gdańska, Sopotu i Gdyni, a także przedstawiciele władz województwa pomorskiego, przedstawiciele firm zaangażowanych w realizację inwestycji, pośrednicy nieruchomości, przedstawiciele działających w Trójmieście firm i organizacji zrzeszających przedsiębiorców. Gwiazdą wieczoru będzie Zbigniew Zamachowski, a gospodarzem spotkania będzie dziennikarz i prezenter telewizyjny związany z Gdańskiem – Sławomir Siezieniewski.

 

Centrum Biurowe Neptun zlokalizowane jest przy Al. Grunwaldzkiej 103A i jest pierwszą inwestycją firmy Hines w Gdańsku. Projekt obiektu powstał w pracowni architektonicznej Aedas CE. W ramach inwestycji zrealizowany został biurowiec z funkcjami usługowymi, oferujący blisko 16 000 mkw. powierzchni w standardzie klasy A na 18 kondygnacjach. CB Neptun jest pierwszym wysokościowym budynkiem w Gdańsku, osiągającym wysokość 86 m. Na parterze biurowca znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny, a także punkty usługowo-handlowe. Natomiast na pierwszym piętrze zaprojektowano sale konferencyjne przeznaczone dla przyszłych użytkowników budynku.

 

Generalnym wykonawcą robót budowlanych był Budimex S.A.

 

Firma Hines w Polsce zasłynęła takimi inwestycjami jak m.in. biurowiec Metropolitan przy Placu Piłsudskiego w Warszawie czy też budynek Sterliga Business Center w Łodzi.


0.0
Napisz pierwszy komentarz