Art-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoKontor logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rozpoczęła się budowa Hanza Tower!

(fot. pixabay.com)
(fot. pixabay.com)
Już za dwa lata w Szczecinie powstanie jeden z najwyższych obiektów biznesowych pomiędzy Berlinem a Trójmiastem. Ruszyła realizacja inwestycji Hanza Tower.

Wieżowiec Hanza Tower zaczyna piąć się w górę. W tym ekskluzywnym obiekcie będą znajdować się biura, apartamenty i lokale usługowe, a także wiele udogodnień dla najemców. Budynek będzie zlokalizowany w centrum Szczecina przy al. Wyzwolenia 50. Planowana data oddania inwestycji do użytku to 2019 r.

 

– Hanza Tower stanowić będzie kompleks ekskluzywnych apartamentów, powierzchni biurowych, komercyjnych, a także garażowych rozmieszczonych na 30 kondygnacjach. Mieszkańcy znajdą tu szereg udogodnień, takich jak – basen, kluby dla dzieci, nastolatków i dorosłych, a także pralnię samoobsługową i recepcję. Ponadto do ich dyspozycji dostępna będzie strefa usługowo-handlowa, w skład której wejdą restauracje, kawiarnie, liczne sklepy i butiki – komentuje Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction. – Jest to dla nas ważna i prestiżowa inwestycja, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby projekt został zrealizowany z dbałością o najmniejsze detale. Mamy nadzieję, że Hanza Tower stanie się nowym symbolem Szczecina i tym samym wpisze się w topografię miasta jako wyjątkowy obiekt stwarzający doskonałe warunki do życia i biznesu – dodaje.

 

W górnej części wieżowca zlokalizowane będą apartamenty i penthouse’y. W obiekcie dostępne będą również powierzchnie biurowe i komercyjne. W Hanzie Tower powstanie także Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe. Dodatkowo będzie można skorzystać z restauracji, usług hotelowych oraz spa z dostępem do sauny suchej i parowej, sali fitness, a także klubu JW w czterogwiazdkowym Hotelu Dana.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra