Ocean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPRO-INVEST S.A. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Office logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoSchüco International Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGhelamco Poland logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoTétris Poland logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoCOTEX Office Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Emmerson skomercjalizuje krakowski biurowiec

Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie
Budynek znajduje się przy ul. Zapolskiej 44
Firma Emmerson została wybrana na agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie.

Biurowiec Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się przy ul. Gabrieli Zapolskiej 44 i od początku swojego istnienia wynajmowany był w całości przez Grupę Onet. Najemca po 7 latach przeprowadza się, przez co od 1 sierpnia w biurowcu dostępna będzie cała powierzchnia – 4500 mkw.

 

Dzięki efektywnemu układowi funkcjonalnemu powierzchni biurowiec zapewnia komfortowe miejsce pracy zarówno dla niewielkich, jak i dużych najemców. Podkreślam również bardzo dobrą i dobrze skomunikowaną lokalizację biurowca. Przez to, że biurowiec był do tej pory „poza rynkiem”, jest swego rodzaju nowością i budzi zainteresowanie najemców i agencji – komentuje Tomasz Skrzypek, Dyrektor ds. Powierzchni Biurowych w firmie Emmerson w Krakowie. Emmerson jest wiodącą firmą na rynku nieruchomości niemniej jednak cieszy nas fakt, że właściciel biurowca obdarzył nas zaufaniem w jego komercjalizacji - dodaje.

 

Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Budynek został zaprojektowany przez krakowskich architektów Zofię i Wiesława Nowakowskich. Obiekt oferuje 150 miejsc parkingowych (naziemnych i podziemnych) i dysponuje dziewięcioma kondygnacjami.

Napisz pierwszy komentarz
mantra