COTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoLC Corp S.A. logoGTV Lighting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoCity Space logoBusiness House logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoNowy Styl Group logoLobos Nieruchomości logoArchicom logoOnyx Business Point logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCHB14 logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPartner Capital Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Emmerson skomercjalizuje krakowski biurowiec

Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie
Budynek znajduje się przy ul. Zapolskiej 44
Firma Emmerson została wybrana na agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie.

Biurowiec Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się przy ul. Gabrieli Zapolskiej 44 i od początku swojego istnienia wynajmowany był w całości przez Grupę Onet. Najemca po 7 latach przeprowadza się, przez co od 1 sierpnia w biurowcu dostępna będzie cała powierzchnia – 4500 mkw.

 

Dzięki efektywnemu układowi funkcjonalnemu powierzchni biurowiec zapewnia komfortowe miejsce pracy zarówno dla niewielkich, jak i dużych najemców. Podkreślam również bardzo dobrą i dobrze skomunikowaną lokalizację biurowca. Przez to, że biurowiec był do tej pory „poza rynkiem”, jest swego rodzaju nowością i budzi zainteresowanie najemców i agencji – komentuje Tomasz Skrzypek, Dyrektor ds. Powierzchni Biurowych w firmie Emmerson w Krakowie. Emmerson jest wiodącą firmą na rynku nieruchomości niemniej jednak cieszy nas fakt, że właściciel biurowca obdarzył nas zaufaniem w jego komercjalizacji - dodaje.

 

Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Budynek został zaprojektowany przez krakowskich architektów Zofię i Wiesława Nowakowskich. Obiekt oferuje 150 miejsc parkingowych (naziemnych i podziemnych) i dysponuje dziewięcioma kondygnacjami.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra