Olivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoTriGranit Corporation logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoSawig Invest Group logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoBusiness House logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTERBIURO logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoLobos Nieruchomości logoKart Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoHexagon logoOmnitech Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPartner Capital Group logoALLCON INVESTMENT logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTorus logoCHB14 logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Emmerson skomercjalizuje krakowski biurowiec

Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie
Budynek znajduje się przy ul. Zapolskiej 44
Firma Emmerson została wybrana na agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie.

Biurowiec Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się przy ul. Gabrieli Zapolskiej 44 i od początku swojego istnienia wynajmowany był w całości przez Grupę Onet. Najemca po 7 latach przeprowadza się, przez co od 1 sierpnia w biurowcu dostępna będzie cała powierzchnia – 4500 mkw.

 

Dzięki efektywnemu układowi funkcjonalnemu powierzchni biurowiec zapewnia komfortowe miejsce pracy zarówno dla niewielkich, jak i dużych najemców. Podkreślam również bardzo dobrą i dobrze skomunikowaną lokalizację biurowca. Przez to, że biurowiec był do tej pory „poza rynkiem”, jest swego rodzaju nowością i budzi zainteresowanie najemców i agencji – komentuje Tomasz Skrzypek, Dyrektor ds. Powierzchni Biurowych w firmie Emmerson w Krakowie. Emmerson jest wiodącą firmą na rynku nieruchomości niemniej jednak cieszy nas fakt, że właściciel biurowca obdarzył nas zaufaniem w jego komercjalizacji - dodaje.

 

Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Budynek został zaprojektowany przez krakowskich architektów Zofię i Wiesława Nowakowskich. Obiekt oferuje 150 miejsc parkingowych (naziemnych i podziemnych) i dysponuje dziewięcioma kondygnacjami.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra