Olivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKwiaty dla biura logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoCOTEX Office Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Emmerson skomercjalizuje krakowski biurowiec

Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie
Budynek znajduje się przy ul. Zapolskiej 44
Firma Emmerson została wybrana na agenta odpowiedzialnego za komercjalizację Centrum Biznesu Brama Bronowicka w Krakowie.

Biurowiec Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się przy ul. Gabrieli Zapolskiej 44 i od początku swojego istnienia wynajmowany był w całości przez Grupę Onet. Najemca po 7 latach przeprowadza się, przez co od 1 sierpnia w biurowcu dostępna będzie cała powierzchnia – 4500 mkw.

 

Dzięki efektywnemu układowi funkcjonalnemu powierzchni biurowiec zapewnia komfortowe miejsce pracy zarówno dla niewielkich, jak i dużych najemców. Podkreślam również bardzo dobrą i dobrze skomunikowaną lokalizację biurowca. Przez to, że biurowiec był do tej pory „poza rynkiem”, jest swego rodzaju nowością i budzi zainteresowanie najemców i agencji – komentuje Tomasz Skrzypek, Dyrektor ds. Powierzchni Biurowych w firmie Emmerson w Krakowie. Emmerson jest wiodącą firmą na rynku nieruchomości niemniej jednak cieszy nas fakt, że właściciel biurowca obdarzył nas zaufaniem w jego komercjalizacji - dodaje.

 

Centrum Biznesu Brama Bronowicka znajduje się na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Budynek został zaprojektowany przez krakowskich architektów Zofię i Wiesława Nowakowskich. Obiekt oferuje 150 miejsc parkingowych (naziemnych i podziemnych) i dysponuje dziewięcioma kondygnacjami.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra