COTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPodium Investment logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArchicom logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoINTER-BUD logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy projekt biurowy na Woli

Biurowiec firmy Dolcan, który ma powstać na warszawskiej Woli
Biurowiec firmy Dolcan, który ma powstać na warszawskiej Woli
Dolcan przygotowuje się do budowy biurowca na warszawskiej Woli. Inwestycja nie jest jedynym projektem biurowym planowanym przez firmę.

Warszawski deweloper Dolcan Plus SA do tej pory działał przede wszystkim na rynku mieszkaniowym. Firma zdecydowała się jednak na inwestycje w sektorze komercyjnym.

 

W pierwszej połowie 2015 r. u zbiegu Młynarskiej i al. Solidarności rozpocznie się budowa projektu biurowego, który liczył będzie 55 metrów wysokości i dysponował 15 piętrami w części wyższej oraz 6 w części niższej. Za opracowanie projektu odpowiada pracownia Kazimierski i Ryba. W obiekcie znajdzie się także garaż podziemny i wewnętrzne patio.

 

Biurowiec na Woli to dopiero początek działalności firmy w sektorze nieruchomości biurowych. Na ten moment nie ujawniamy więcej informacji o kolejnych projektach - są na bardzo wczesnym etapie - potwierdzamy jedynie, że faktycznie biurowiec na Woli to nie będzie nasz jedyny projekt biurowy – informuje Dagmara Dzikiewicz, Specjalista ds. Komunikacji i PR, Dolcan Plus SA, dodając: Lada dzień ruszy też budowa zapowiadanej Galerii Łodygowej, która powstanie tuż obok naszej siedziby i nieco później w tym roku budowa Galerii Lewandów przy naszym osiedlu Konik Polny.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra