GTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoTétris Poland logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCity Space logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoOnyx Business Point logoLobos Nieruchomości logoCity Office logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoSchüco International Polska logoSpectra Development logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wybrano Facility Managera GreenWings Offices

GreenWings Offices
GreenWings Offices
Firma City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. została Facility Managerem warszawskiego biurowca GreenWings Offices.

City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. należy do grupy AB City Service, która zatrudnia ponad 3500 specjalistów technicznych i działa na rynkach: hiszpańskim, państw bałtyckich i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Jestem przekonany, że dokonaliśmy właściwego wyboru i bardzo się cieszę, że nasz wybór padł właśnie na doświadczoną i cenioną firmę z grupy AB City Service – podkreślił Ronnie Richardson, prezes OKRE Development.

 

Jak poinformował Remigijus Jakubauskas, prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o., specjaliści techniczni firmy oglądali już biurowiec. Jest w nim dużo najnowocześniejszej automatyki. Chciałbym podkreślić, że wyraźnie widać, iż w GreenWings Offices włożono nie tylko duże środki finansowe, ale również serce projektantów – stwierdził, dodając, iż cieszy się z otrzymanego zaufania. W całej Europie nasza firma działa tak, że nie tylko podtrzymuje stan techniczny powierzony nam do zarządzania, ale także jesteśmy doradcami naszych klientów w kwestii tego, co można polepszać i unowocześniać wraz z upływem czasu i rozwojem nowych technologii. Jestem przekonany, że nasza współpraca z właścicielem GreenWings Offices będzie się układała znakomicie – podsumował prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o.

Napisz pierwszy komentarz
mantra