HAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLC Corp S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoBusiness House logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoSpectra Development logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCHB14 logoPartner Capital Group logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCity Space logoSchüco International Polska logoDorbud S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Wybrano Facility Managera GreenWings Offices

GreenWings Offices
GreenWings Offices
Firma City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. została Facility Managerem warszawskiego biurowca GreenWings Offices.

City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. należy do grupy AB City Service, która zatrudnia ponad 3500 specjalistów technicznych i działa na rynkach: hiszpańskim, państw bałtyckich i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Jestem przekonany, że dokonaliśmy właściwego wyboru i bardzo się cieszę, że nasz wybór padł właśnie na doświadczoną i cenioną firmę z grupy AB City Service – podkreślił Ronnie Richardson, prezes OKRE Development.

 

Jak poinformował Remigijus Jakubauskas, prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o., specjaliści techniczni firmy oglądali już biurowiec. Jest w nim dużo najnowocześniejszej automatyki. Chciałbym podkreślić, że wyraźnie widać, iż w GreenWings Offices włożono nie tylko duże środki finansowe, ale również serce projektantów – stwierdził, dodając, iż cieszy się z otrzymanego zaufania. W całej Europie nasza firma działa tak, że nie tylko podtrzymuje stan techniczny powierzony nam do zarządzania, ale także jesteśmy doradcami naszych klientów w kwestii tego, co można polepszać i unowocześniać wraz z upływem czasu i rozwojem nowych technologii. Jestem przekonany, że nasza współpraca z właścicielem GreenWings Offices będzie się układała znakomicie – podsumował prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra