FYI Commercial Consulting logoEcophon Saint-Gobain logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArchicom logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoKwiaty dla biura logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHexagon logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTriGranit Corporation logoALLCON INVESTMENT logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOlivia Business Centre logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoINTERBIURO logoGhelamco Poland logoDorbud S.A. logoPartner Capital Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoSawig Invest Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wybrano Facility Managera GreenWings Offices

GreenWings Offices
GreenWings Offices
Firma City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. została Facility Managerem warszawskiego biurowca GreenWings Offices.

City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. należy do grupy AB City Service, która zatrudnia ponad 3500 specjalistów technicznych i działa na rynkach: hiszpańskim, państw bałtyckich i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Jestem przekonany, że dokonaliśmy właściwego wyboru i bardzo się cieszę, że nasz wybór padł właśnie na doświadczoną i cenioną firmę z grupy AB City Service – podkreślił Ronnie Richardson, prezes OKRE Development.

 

Jak poinformował Remigijus Jakubauskas, prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o., specjaliści techniczni firmy oglądali już biurowiec. Jest w nim dużo najnowocześniejszej automatyki. Chciałbym podkreślić, że wyraźnie widać, iż w GreenWings Offices włożono nie tylko duże środki finansowe, ale również serce projektantów – stwierdził, dodając, iż cieszy się z otrzymanego zaufania. W całej Europie nasza firma działa tak, że nie tylko podtrzymuje stan techniczny powierzony nam do zarządzania, ale także jesteśmy doradcami naszych klientów w kwestii tego, co można polepszać i unowocześniać wraz z upływem czasu i rozwojem nowych technologii. Jestem przekonany, że nasza współpraca z właścicielem GreenWings Offices będzie się układała znakomicie – podsumował prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra