INTERBIURO logoCity Space logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoRIS Kotes logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoForbo Flooring Systems Polska logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoAluprof S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wybrano Facility Managera GreenWings Offices

GreenWings Offices
GreenWings Offices
Firma City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. została Facility Managerem warszawskiego biurowca GreenWings Offices.

City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. należy do grupy AB City Service, która zatrudnia ponad 3500 specjalistów technicznych i działa na rynkach: hiszpańskim, państw bałtyckich i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Jestem przekonany, że dokonaliśmy właściwego wyboru i bardzo się cieszę, że nasz wybór padł właśnie na doświadczoną i cenioną firmę z grupy AB City Service – podkreślił Ronnie Richardson, prezes OKRE Development.

 

Jak poinformował Remigijus Jakubauskas, prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o., specjaliści techniczni firmy oglądali już biurowiec. Jest w nim dużo najnowocześniejszej automatyki. Chciałbym podkreślić, że wyraźnie widać, iż w GreenWings Offices włożono nie tylko duże środki finansowe, ale również serce projektantów – stwierdził, dodając, iż cieszy się z otrzymanego zaufania. W całej Europie nasza firma działa tak, że nie tylko podtrzymuje stan techniczny powierzony nam do zarządzania, ale także jesteśmy doradcami naszych klientów w kwestii tego, co można polepszać i unowocześniać wraz z upływem czasu i rozwojem nowych technologii. Jestem przekonany, że nasza współpraca z właścicielem GreenWings Offices będzie się układała znakomicie – podsumował prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra