City Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGTV Lighting logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoLC Corp S.A. logoArchicom logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wybrano Facility Managera GreenWings Offices

GreenWings Offices
GreenWings Offices
Firma City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. została Facility Managerem warszawskiego biurowca GreenWings Offices.

City Service Grupa Techniczna sp. z o.o. należy do grupy AB City Service, która zatrudnia ponad 3500 specjalistów technicznych i działa na rynkach: hiszpańskim, państw bałtyckich i Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Jestem przekonany, że dokonaliśmy właściwego wyboru i bardzo się cieszę, że nasz wybór padł właśnie na doświadczoną i cenioną firmę z grupy AB City Service – podkreślił Ronnie Richardson, prezes OKRE Development.

 

Jak poinformował Remigijus Jakubauskas, prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o., specjaliści techniczni firmy oglądali już biurowiec. Jest w nim dużo najnowocześniejszej automatyki. Chciałbym podkreślić, że wyraźnie widać, iż w GreenWings Offices włożono nie tylko duże środki finansowe, ale również serce projektantów – stwierdził, dodając, iż cieszy się z otrzymanego zaufania. W całej Europie nasza firma działa tak, że nie tylko podtrzymuje stan techniczny powierzony nam do zarządzania, ale także jesteśmy doradcami naszych klientów w kwestii tego, co można polepszać i unowocześniać wraz z upływem czasu i rozwojem nowych technologii. Jestem przekonany, że nasza współpraca z właścicielem GreenWings Offices będzie się układała znakomicie – podsumował prezes City Service Grupa Techniczna sp. z o.o.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra