City Space logoEcophon Saint-Gobain logoDorbud S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHexagon logoPartner Capital Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTriGranit Corporation logoKart Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBREMA Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoLobos Nieruchomości logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoCHB14 logoWOMAK HOLDING logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Zielone Biuro ING

Biura ING Banku Śląskiego w ING Tower w Warszawie
Sala konferencyjna w ING Tower
Biura Centrali ING Banku Śląskiego, zlokalizowane w warszawskim ING Tower, otrzymały certyfikat Zielone Biuro.

Certyfikat Zielone Biuro przyznawany jest przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska, na podstawie audytu Komisji ds. Certyfikatu Zielone Biuro. Odznaczeniem tym uhonorowane zostały biura ING Banku Śląskiego, mieszczące się przy ul. Puławskiej 2 w biurowcu ING Tower.

 

W ING Banku Śląskim jesteśmy świadomi naszego wpływu na otoczenie i czujemy się w obowiązku, aby z jednej strony minimalizować niepożądane oddziaływanie a z drugiej odpowiedzialnie zarządzać naszym wpływem na środowisko. Przykładem takiego odpowiedzialnego zarządzania jest właśnie nasze biuro w Warszawie, gdzie już na etapie projektowania wprowadziliśmy rozwiązania pozwalające na prowadzenie zrównoważonej gospodarki energią elektryczną i cieplną, wodą, odpadami oraz papierem – skomentowała Barbara Trojan, manager ds. BHP i Ochrony Środowiska w ING Banku Śląskim.

 

Wśród energooszczędnych rozwiązań stosowanych przez ING Bank Śląski wymienić można m.in. kompensatory energii i żarówki energooszczędne. Co więcej, bank w swoich biurach i placówkach konsekwentnie wymienia jednostki klimatyzacyjne i montuje urządzenia zmniejszające zużycie wody. ING działa również w zakresie ograniczenia zużycia papieru.

 

Certyfikat Zielone Biuro jest przyznawany na dwa lata i jest potwierdzeniem, że dana firma prowadzi swoją działalność z dbałością o środowisko naturalne.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra