Nowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Zielone Biuro ING

Biura ING Banku Śląskiego w ING Tower w Warszawie
Sala konferencyjna w ING Tower
Biura Centrali ING Banku Śląskiego, zlokalizowane w warszawskim ING Tower, otrzymały certyfikat Zielone Biuro.

Certyfikat Zielone Biuro przyznawany jest przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska, na podstawie audytu Komisji ds. Certyfikatu Zielone Biuro. Odznaczeniem tym uhonorowane zostały biura ING Banku Śląskiego, mieszczące się przy ul. Puławskiej 2 w biurowcu ING Tower.

 

W ING Banku Śląskim jesteśmy świadomi naszego wpływu na otoczenie i czujemy się w obowiązku, aby z jednej strony minimalizować niepożądane oddziaływanie a z drugiej odpowiedzialnie zarządzać naszym wpływem na środowisko. Przykładem takiego odpowiedzialnego zarządzania jest właśnie nasze biuro w Warszawie, gdzie już na etapie projektowania wprowadziliśmy rozwiązania pozwalające na prowadzenie zrównoważonej gospodarki energią elektryczną i cieplną, wodą, odpadami oraz papierem – skomentowała Barbara Trojan, manager ds. BHP i Ochrony Środowiska w ING Banku Śląskim.

 

Wśród energooszczędnych rozwiązań stosowanych przez ING Bank Śląski wymienić można m.in. kompensatory energii i żarówki energooszczędne. Co więcej, bank w swoich biurach i placówkach konsekwentnie wymienia jednostki klimatyzacyjne i montuje urządzenia zmniejszające zużycie wody. ING działa również w zakresie ograniczenia zużycia papieru.

 

Certyfikat Zielone Biuro jest przyznawany na dwa lata i jest potwierdzeniem, że dana firma prowadzi swoją działalność z dbałością o środowisko naturalne.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra