UNIMOR Development S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoLobos Nieruchomości logoPRO-INVEST S.A. logoLC Corp S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGłówka Pracuje logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCity Office logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoEcho Investment logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBusiness House logoCity Space logoCHB14 logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoOnyx Business Point logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoGTV Lighting logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoSpectra Development logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Zielone Biuro ING

Biura ING Banku Śląskiego w ING Tower w Warszawie
Sala konferencyjna w ING Tower
Biura Centrali ING Banku Śląskiego, zlokalizowane w warszawskim ING Tower, otrzymały certyfikat Zielone Biuro.

Certyfikat Zielone Biuro przyznawany jest przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska, na podstawie audytu Komisji ds. Certyfikatu Zielone Biuro. Odznaczeniem tym uhonorowane zostały biura ING Banku Śląskiego, mieszczące się przy ul. Puławskiej 2 w biurowcu ING Tower.

 

W ING Banku Śląskim jesteśmy świadomi naszego wpływu na otoczenie i czujemy się w obowiązku, aby z jednej strony minimalizować niepożądane oddziaływanie a z drugiej odpowiedzialnie zarządzać naszym wpływem na środowisko. Przykładem takiego odpowiedzialnego zarządzania jest właśnie nasze biuro w Warszawie, gdzie już na etapie projektowania wprowadziliśmy rozwiązania pozwalające na prowadzenie zrównoważonej gospodarki energią elektryczną i cieplną, wodą, odpadami oraz papierem – skomentowała Barbara Trojan, manager ds. BHP i Ochrony Środowiska w ING Banku Śląskim.

 

Wśród energooszczędnych rozwiązań stosowanych przez ING Bank Śląski wymienić można m.in. kompensatory energii i żarówki energooszczędne. Co więcej, bank w swoich biurach i placówkach konsekwentnie wymienia jednostki klimatyzacyjne i montuje urządzenia zmniejszające zużycie wody. ING działa również w zakresie ograniczenia zużycia papieru.

 

Certyfikat Zielone Biuro jest przyznawany na dwa lata i jest potwierdzeniem, że dana firma prowadzi swoją działalność z dbałością o środowisko naturalne.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra