Olivia Business Centre logoOnyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoSpectra Development logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDorbud S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTorus logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoBusiness House logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoSchüco International Polska logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoLobos Nieruchomości logoKwiaty dla biura logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoPRO-INVEST S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCHB14 logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

EKO Zielone Biuro ING

Biura ING Banku Śląskiego w ING Tower w Warszawie
Sala konferencyjna w ING Tower
Biura Centrali ING Banku Śląskiego, zlokalizowane w warszawskim ING Tower, otrzymały certyfikat Zielone Biuro.

Certyfikat Zielone Biuro przyznawany jest przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska, na podstawie audytu Komisji ds. Certyfikatu Zielone Biuro. Odznaczeniem tym uhonorowane zostały biura ING Banku Śląskiego, mieszczące się przy ul. Puławskiej 2 w biurowcu ING Tower.

 

W ING Banku Śląskim jesteśmy świadomi naszego wpływu na otoczenie i czujemy się w obowiązku, aby z jednej strony minimalizować niepożądane oddziaływanie a z drugiej odpowiedzialnie zarządzać naszym wpływem na środowisko. Przykładem takiego odpowiedzialnego zarządzania jest właśnie nasze biuro w Warszawie, gdzie już na etapie projektowania wprowadziliśmy rozwiązania pozwalające na prowadzenie zrównoważonej gospodarki energią elektryczną i cieplną, wodą, odpadami oraz papierem – skomentowała Barbara Trojan, manager ds. BHP i Ochrony Środowiska w ING Banku Śląskim.

 

Wśród energooszczędnych rozwiązań stosowanych przez ING Bank Śląski wymienić można m.in. kompensatory energii i żarówki energooszczędne. Co więcej, bank w swoich biurach i placówkach konsekwentnie wymienia jednostki klimatyzacyjne i montuje urządzenia zmniejszające zużycie wody. ING działa również w zakresie ograniczenia zużycia papieru.

 

Certyfikat Zielone Biuro jest przyznawany na dwa lata i jest potwierdzeniem, że dana firma prowadzi swoją działalność z dbałością o środowisko naturalne.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra