Fabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoINTERBIURO logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoRIS Kotes logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoSpectra Development logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Zielone Biuro ING

Biura ING Banku Śląskiego w ING Tower w Warszawie
Sala konferencyjna w ING Tower
Biura Centrali ING Banku Śląskiego, zlokalizowane w warszawskim ING Tower, otrzymały certyfikat Zielone Biuro.

Certyfikat Zielone Biuro przyznawany jest przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska, na podstawie audytu Komisji ds. Certyfikatu Zielone Biuro. Odznaczeniem tym uhonorowane zostały biura ING Banku Śląskiego, mieszczące się przy ul. Puławskiej 2 w biurowcu ING Tower.

 

W ING Banku Śląskim jesteśmy świadomi naszego wpływu na otoczenie i czujemy się w obowiązku, aby z jednej strony minimalizować niepożądane oddziaływanie a z drugiej odpowiedzialnie zarządzać naszym wpływem na środowisko. Przykładem takiego odpowiedzialnego zarządzania jest właśnie nasze biuro w Warszawie, gdzie już na etapie projektowania wprowadziliśmy rozwiązania pozwalające na prowadzenie zrównoważonej gospodarki energią elektryczną i cieplną, wodą, odpadami oraz papierem – skomentowała Barbara Trojan, manager ds. BHP i Ochrony Środowiska w ING Banku Śląskim.

 

Wśród energooszczędnych rozwiązań stosowanych przez ING Bank Śląski wymienić można m.in. kompensatory energii i żarówki energooszczędne. Co więcej, bank w swoich biurach i placówkach konsekwentnie wymienia jednostki klimatyzacyjne i montuje urządzenia zmniejszające zużycie wody. ING działa również w zakresie ograniczenia zużycia papieru.

 

Certyfikat Zielone Biuro jest przyznawany na dwa lata i jest potwierdzeniem, że dana firma prowadzi swoją działalność z dbałością o środowisko naturalne.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra