Aluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Vinci nagrodzony

W plebiscycie Polska Architektura XX w kategorii obiekt biurowy, laureatem zostało Centrum Biurowe Vinci

Ponad pięćdziesiąt obiektów i wydarzeń zostało nominowanych w 9 kategoriach: kultura i nauka, nowe i stare, dom i mieszkanie, biura, sport, ekologia, przestrzeń publiczna, wydarzenie 2010 i nadzieja 2010. W kategorii obiekt biurowy laureatem zostało Centrum Biurowe Vinci.

Vinci jest typowym biurowcem komercyjnym. Jednak w odróżnieniu od biurowców korporacji, obiekt nie został zaprojektowany jako pomnik firmy, który ma oszałamiać bogactwem i formą architektoniczną. Kształt bryły budynku wynika z efektywnego wykorzystania możliwości jakie narzuciły istniejące uwarunkowania. Za projekt odpowiada Studio 51 z Zakopanego.

Plebiscyt Polska Architektura XXL został już po raz trzeci zorganizowany przez wortal Sztuka-Architektury.pl. Specjaliści i internauci mogli głosować na swoich faworytów od marca do maja 2011 roku. Celem plebiscytu było podsumowanie najważniejszych osiągnięć polskiej architektury minionego roku.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra