INTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoArchicom logoVantage Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoTorus logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Blackstone spodziewa się wzrostu transakcji

Największy na świecie fundusz private equity, spodziewa się wzrostu liczby transakcji nieruchomościami komercyjnymi.

Największy na świecie fundusz private equity, Blackstone, spodziewa się wzrostu liczby transakcji nieruchomościami komercyjnymi przejętymi przez kredytodawców od dłużników w USA. Na taki krok decydują się już europejskie banki, co tworzy okazje inwestycyjne – podaje „Home Broker Daily”.

Od września 2009 r. Blackstone ulokował na rynku nieruchomości około 10 mld USD aktywów. Koncentruje się na hotelach i biurach.

Czytaj więcej newsów


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra