Business House logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKwiaty dla biura logoPodium Investment logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoCity Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Walter Herz zajmie się wynajmem biur na Stadionie Narodowym

Powierzchnie biurowe na Stadionie Narodowym w Warszawie
Powierzchnie biurowe na Stadionie Narodowym w Warszawie
Obecna na rynku nieruchomości komercyjnych firma Walter Herz została wybrana wyłącznym agentem ds. komercjalizacji powierzchni biurowych na Stadionie Narodowym.

Warszawski Stadion Narodowy łączy w sobie możliwość organizacji wydarzeń sportowych, muzycznych, kulturalnych, społecznych i biznesowych z wysokiej klasy powierzchniami użytkowanymi. W ramach Stadionu znajduje się 15 300 mkw. powierzchni biurowo-usługowych, a ponadto sale konferencyjne, powierzchnie wystawiennicze oraz restauracja.

 

Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni biurowych znajdujących się na Stadionie Narodowym została firma Walter Herz. Powierzchnie te zlokalizowane są na dziewięciu kondygnacjach i są zaaranżowane zarówno w układzie open space, jak i gabinetowym. Na terenie Stadionu znajdują się także powierzchnie pod usługi rekreacyjno-sportowe i medyczne. W obiekcie dostępne są miejsca parkingowe na dwóch kondygnacjach garażu podziemnego. Budynek wyposażony jest m.in. w klimatyzację, uchylne okna, podnoszone podłogi, system BMS oraz system kompletnego okablowania. Nie zabrakło także recepcji i kontroli dostępu.

 

Wraz z wynajmem powierzchni biurowych, właściciel Stadionu Narodowego oferuje najemcom dodatkowe bonusy i atrakcje, takie jak np. możliwość uczestnictwa w wydarzeniach sportowych czy rabaty na wynajem loży eventowych.

 

Stadion Narodowy zlokalizowany jest przy węźle komunikacyjnym Rondo Waszyngtona, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra