Kinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoCity Space logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoKwiaty dla biura logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoVantage Development S.A. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Mobica szuka programistów

Firma Mobica buduje nowy zespół programistów. W lubelskim biurze trwa intensywna rekrutacja.

Pochodząca w Wielkiej Brytanii firma Mobica działa na rynku technologicznym i obecnie poszukuje pracowników w Lublinie. Na specjalistów z branży IT czeka nawet 100 etatów.

 

Biuro firmy znajduje się przy ul. Tomasza Zana w Lublinie. Na pracę w Mobice mogą liczyć przede wszystkim programiści z dobrą znajomością języków C/C++, C#, Assembler, Python, HTML5 i Java. Firma chce zatrudnić m.in. deweloperów oprogramowania na nowoczesne platformy mobilne – Android, iOS, Windows Phone i Blackberry, inżynierów zaangażowanych w procesy weryfikacji i automatyzacji testów, a także menedżerów.

 

Najbardziej poszukiwane są osoby z doświadczeniem zawodowym, lecz Mobica nie zamyka się również przed studentami i absolwentami kierunków informatycznych. Planujemy do końca roku zbudować zespół składający się z około setki specjalistów. Na miejscu możemy zaoferować dobre warunki zatrudnienia oraz udział w ciekawych, międzynarodowych projektach. Póki co zależy nam głównie na osobach z doświadczeniem, jednak wzorem pozostałych oddziałów, zakładamy w przyszłości budowę programu praktyk i staży z lokalnymi uczelniami technicznymi – podkreśla Tomasz Krawczyński, dyrektor firmy Mobica w Polsce.

 

Mobica rozwija swoje projekty nie tylko w Lublinie. Firma na terenie Polski działa także w Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy i Szczecinie. Najmłodszy, lubelski oddział, jest obecnie w trakcie budowy. Zatrudnienie znaleźli tu już m.in. programiści automotive/embedded, inżynierowie pracujący nad aplikacjami mobilnymi oraz testerzy oprogramowania.

 

Klientami firmy są takie przedsiębiorstwa jak Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra