Karimpol Polska Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBREMA Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoAgrobex Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKart Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoLobos Nieruchomości logoWOMAK HOLDING logoSchüco International Polska logoCHB14 logoOlivia Business Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoPartner Capital Group logoSawig Invest Group logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoArchicom logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCity Space logoINTERBIURO logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoHexagon logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Mobica szuka programistów

Firma Mobica buduje nowy zespół programistów. W lubelskim biurze trwa intensywna rekrutacja.

Pochodząca w Wielkiej Brytanii firma Mobica działa na rynku technologicznym i obecnie poszukuje pracowników w Lublinie. Na specjalistów z branży IT czeka nawet 100 etatów.

 

Biuro firmy znajduje się przy ul. Tomasza Zana w Lublinie. Na pracę w Mobice mogą liczyć przede wszystkim programiści z dobrą znajomością języków C/C++, C#, Assembler, Python, HTML5 i Java. Firma chce zatrudnić m.in. deweloperów oprogramowania na nowoczesne platformy mobilne – Android, iOS, Windows Phone i Blackberry, inżynierów zaangażowanych w procesy weryfikacji i automatyzacji testów, a także menedżerów.

 

Najbardziej poszukiwane są osoby z doświadczeniem zawodowym, lecz Mobica nie zamyka się również przed studentami i absolwentami kierunków informatycznych. Planujemy do końca roku zbudować zespół składający się z około setki specjalistów. Na miejscu możemy zaoferować dobre warunki zatrudnienia oraz udział w ciekawych, międzynarodowych projektach. Póki co zależy nam głównie na osobach z doświadczeniem, jednak wzorem pozostałych oddziałów, zakładamy w przyszłości budowę programu praktyk i staży z lokalnymi uczelniami technicznymi – podkreśla Tomasz Krawczyński, dyrektor firmy Mobica w Polsce.

 

Mobica rozwija swoje projekty nie tylko w Lublinie. Firma na terenie Polski działa także w Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy i Szczecinie. Najmłodszy, lubelski oddział, jest obecnie w trakcie budowy. Zatrudnienie znaleźli tu już m.in. programiści automotive/embedded, inżynierowie pracujący nad aplikacjami mobilnymi oraz testerzy oprogramowania.

 

Klientami firmy są takie przedsiębiorstwa jak Vodafone, Motorola, Imagination Technologies, Skype, Opera czy Intel.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra