EKO Enterprise Park C za dwa miesiące

Druga faza kompleksu Enterprise Park w Krakowie
Budynek C zostanie ukończony na przełomie sierpnia i września br.
Budowa drugiego etapu krakowskiego kompleksu biurowego Enterprise Park jest już bardzo zaawansowana.

Zakończono montaż elewacji zewnętrznej na budynku C, należącym do realizowanego przez Avestus Real Estate kompleksu Enterprise Park. Niedługo na terenie budowy pozostaną jedynie pracownicy odpowiedzialni za instalacje wewnętrzne i roboty wykończeniowe. Otwarcie biurowca planowane jest na przełom sierpnia i września br.

 

Z przyjemnością informuję, że budowa drugiego etapu naszego projektu przebiega w znakomitym tempie - mówi Mariusz Frąckiewicz, Dyrektor krajowy Avestus Real Estate. W zaledwie rok od wjazdu pierwszej koparki na plac budynek C mamy już ukończony. Jestem przekonany, że prace wykończeniowe zostaną zrealizowane terminowo i nasi najemcy już od września będą mogli się wprowadzać – komentuje.

 

Pierwsze dwa budynki kompleksu – A i B – zostały ukończone w 2012 r. i są już całkowicie skomercjalizowane. Najnowszy budynek (C) dysponuje czterema kondygnacjami i zaoferuje najemcom 14 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Grupą docelową biur w budynku są firmy z sektora BPO/SSC/IT i R&D. Czekają na nich rozwiązania takie jak m.in. powierzchnie o zwiększonej nośności przeznaczone na pomieszczenia serwerowni, czy też możliwość zainstalowania przez najemców własnych generatorów.

 

Enterprise Park to idealny wybór dla firm, którym zależy, aby ich biura łączyły w sobie wygodną lokalizację, elastyczną przestrzeń biurową oraz rozwiązania, które zapewnią ergonomiczne i komfortowe, a jednocześnie motywujące środowisko dla pracowników. Zaprojektowaliśmy kompleks tak, by oferował optymalne warunki do rozwoju biznesu. Wykorzystaliśmy doświadczenia, jakie nasza firma zgromadziła realizując swoje projekty biurowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Od momentu rozpoczęcia działalności Avestus Real Estate oddał do użytku obiekty o łącznej powierzchni ponad 205 000 mkw., z czego ponad 164 000 mkw. to inwestycje w Polsce - podkreśla Maciej Gołębiewski, Dyrektor ds. wynajmu i marketingu Avestus Real Estate.

 

Enterprise Park powstaje na krakowskim Podgórzu. Kompleks realizowany jest zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, co znajduje potwierdzenie w certyfikacie BREEAM na poziomie Very Good, przyznanym pierwszemu etapowi inwestycji. Druga faza projektu również jest certyfikowana w tym brytyjskim systemie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz