Rozpoczęły się zapisy na obligacje Echo Investment

Opolska Business Park, nowa inwestycja Echo Investment w Krakowie
Opolska Business Park, nowa inwestycja Echo Investment w Krakowie
Inwestorzy indywidualni mogą wziąć udział w zapisach na pierwszą transzę obligacji kieleckiego dewelopera.

Ruszyły zapisy na obligacje Echo Investment skierowane do inwestorów indywidualnych. W ramach pierwszej transzy oferowanych jest łącznie 500 000 dwuletnich obligacji o nominalnej wartości 100 zł każda. Oprocentowanie obligacji będzie oparte o stawkę WIBOR 6M powiększonej o marżę 2,95 proc. - czytamy w komunikacie.

 

Termin rozpoczęcia przyjmowania zapisów na pierwszą transzą to 26 czerwca br., natomiast data zakończenia została wyznaczona na 9 lipca 2014 r. Przewidywany dzień emisji to 21 lipca 2014 r.

 

Docelowo Echo Investment wyemituje 2 mln niezabezpieczonych obligacji na okaziciela o wartości nominalnej 100 zł każda, co da łączną sumę 200 mln zł. Obligacje emitowane będą w seriach. Transakcję obsługuje Dom Maklerski PKO Bank Polski w Warszawie.

 

Echo Investment S.A. działa na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie znajduje się na pozycji jednej z największych grup inwestycyjno-deweloperskich. Grupa działa w sektorze nieruchomości od 18 lat. W tym czasie zrealizowała 109 projektów o łącznej powierzchni ponad 1 mln mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz