Giant

Biurowiec MidPoint71 ma już zarządcę

|
MidPoint71 we Wrocławiu, źródło: materiały prasowe partnera.
MidPoint71 we Wrocławiu, źródło: materiały prasowe partnera.
Firma Colliers została wybrana do zarządzania nową inwestycją Echo Investment we Wrocławiu.

 MidPoint71 – nowy biurowiec na wrocławskim rynku nieruchomości

Biurowiec MidPoint71 został oddany do użytku w lutym tego roku. Nowa Inwestycja należąca do Echo Investment to nowoczesny budynek biurowy z przestrzenią przeznaczoną także pod działalność handlowa i usługową. Na 14 kondygnacjach inwestycji znajduje się łącznie 36 tys. m kw. nowej powierzchni biurowej. W budynku znajdują się łącznie 423 miejsca parkingowe, 100 miejsc parkingowych dla rowerów, ładowarki dla pojazdów elektrycznych.

Projekt architektoniczny budynku powstał w pracowni Medusa Group. Inwestycja realizowana była w latach 2019-2022.

 

Doskonała lokalizacja

Biurowiec zlokalizowany jest przy ul. Powstańców Śląskich 9 we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. To zaledwie kwadrans pieszo od ścisłego centrum miasta.

Wygodną komunikację z tym punktem na mapie stolicy Dolnego Śląska zapewnia dojazd miejskimi środkami transportu – w najbliższej okolicy mieszczą się liczne przystanki komunikacji miejskiej, ścieżki rowerowe, stacje rowerów miejskich oraz hulajnóg elektrycznych.

 

Colliers zarządcą inwestycji

18 marca 2022 roku budynek trafił pod opiekę jednej z głównych firm doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych – Colliers. To już kolejna inwestycja dewelopera, która trafiła pod zarząd tej firmy.

 – Rok 2022 zaczął się dla nas bardzo dobrze. Na ten moment nasze portfolio to ponad 1 600 000 mkw. Cieszymy się na kontynuację współpracy z Echo Investment, które powierzyło nam w zarządzanie już siódmą prestiżową inwestycję na przestrzeni ostatnich 3 lat. To również potwierdzenie naszej pozycji w regionie – we Wrocławiu zarządzamy już sześcioma budynkami o łącznej powierzchni blisko 170 tys. mkw. – poinformowała Agnieszka Krzekotowska, Partner, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers.


 


 


0.0
Napisz pierwszy komentarz