Giant

Cavatina Hall w Bielsku-Białej laureatem konkursu Property Design Awards 2022

|
Cavatina Hall w Bielsku-Białej zwycięzcą Property Design Awards 2022 w kategorii Bryła Biurowiec, źródło: materiały prasowe.
Cavatina Hall w Bielsku-Białej zwycięzcą Property Design Awards 2022 w kategorii Bryła Biurowiec, źródło: materiały prasowe.
Biurowiec Cavatina Hall zdobył pierwszą nagrodę w kategorii Bryła: Biurowiec.

Nagrody Property Design Awards 2022 zostały wręczone podczas gali na 4 Design Days 2022 wydarzeniu, które odbyło się 27-30 stycznia 2022 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Podczas konkursu wyłoniono najlepsze projekty komercyjne i użyteczności publicznej w Polsce, które zostały oddane do użytkowania w 2021 roku. Nagrody Property Design Awards 2022 przyznano w 8 kategoriach. Zwycięzcy zostali wybrani na podstawie głosów jury oraz czytelników portalu Propertydesign.

Cavatina Hall to wielofunkcyjny obiekt zlokalizowany w centrum Bielska-Białej zwyciężył w klasyfikacji Bryła: Biurowiec. W przestrzeniach biurowych obiekt oferuje najemcom pierwszą w regionie powierzchnię biurową klasy A. Powstały tutaj także sala koncertowa i studio nagrań spełniające najwyższe standardy akustyczne. Projekt ten pomógł w rewitalizacji jednej z głównych ulic miasta. Utworzono m.in. reprezentatywny deptak. Cavatina Hall wzbogaca infrastrukturę Bielsko-Białej, oferując mieszkańcom nowe funkcje. Budynek jako pierwszy obiekt tego typu w Polsce uzyskał certyfikat BREEAM. Wchodzi w skład portfela inwestycyjnego firmy Cavatina Holding.

Wśród pozostałych nagrodzonych znalazł się m.in.:

W klasyfikacji Design – Wnętrza: Biuro zwycięzcą została nowa siedziba Echo Investment w Warszawie. Z ten projekt odpowiedzialna jest pracownia MIXD. Bezpośrednio nawiązuje on do działalności dewelopera, branży deweloperskiej, a także architektury, urbanistyki i wzornictwa. Inspiracją dla stworzenia tego projektu był film „Incepcja” w reżyserii Christophera Nolana.

Jedna ze statuetek nagrody specjalnej portalu Propertydesign, która wyróżnia inwestycje, poddane rewitalizacji trafiła do Fabryki Norblina w Warszawie, wielofunkcyjnego kompleksu z największą w stolicy strefą gastronomiczną. Znajduje się tu również BioBazar, kino, Muzeum Fabryki Norblina oraz przestrzeń biurowa.

Druga statuetka zaś, do Browarów Warszawskich. Jest to innowacyjny projekt, który łączy w sobie powierzchnie biurowe, doskonałą kuchnię, kulturę oraz rozrywkę.

 

.


0.0
Napisz pierwszy komentarz