HAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Ruszył cykl konferencji Innovative Poland

Zielone biura w zielonych biurowcach w Centrum Nauki Kopernik.

We wtorek, 31 maja 2011 roku, odbyła się konferencja pod hasłem Zielone biura w zielonych biurowcach. Była to pierwsza konferencja, która rozpoczęła nowy cykl organizowany przez wydawcę anglojęzycznego magazynu The Warsaw Voice.

Konferencja skierowana jest do osób i firm, które interesują się nowoczesnymi technologiami i szeroko rozumianą ekologią i chcą wprowadzać ekologiczne innowacje na polski rynek nieruchomości biurowych i komercyjnych.

Wśród prelegentów znaleźli się specjaliści różnych dziedzin. Goście dyskutowali o wszystkim, co wiąże się z ekologicznym budownictwem. Poruszone zostały kwestie projektowania i odpowiedniego wyposażenia zielonych wnętrz oraz opłacalności wprowadzania ekologicznych rozwiązań. Omówiono stosowane w Polsce formy certyfikacji ekologicznej budynków, w tym certyfikaty BREEAM i LEED oraz narzędzia Green Rating. Poruszona została również kwestia programów wspierających zielone budownictwo, możliwość uzyskania dotacji unijnych, zrównoważony rozwój rynku nieruchomości i przyszłość zielonego budownictwa w Polsce.

 

Czytaj więcej newsów


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra