Giant

EKO Konferencja Zielony Biurowiec

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum Nauki Kopernik
Data : 18.10.2012
Godzina : 08:00 - 16:00
Status : zakończone
18 października br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się IV konferencja z cyklu Innovative Poland - Zielony Biurowiec.

Warszawskie spotkanie będzie drugą edycją seminarium Zielony Biurowiec, a jednocześnie IV konferencją z cyklu Innovative Poland. Spotkanie zostało objęte honorowym patronatem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Odbywające się w Centrum Nauki Kopernik spotkanie będzie poświęcone tematyce energooszczędnych technologii. Związane jest to z pojawiającymi się regulacjami, w myśl których od 2020 r. każdy nowy budynek w UE, będzie musiał charakteryzować się niemal zerowym zużyciem energii. Dyskusję wzbogacać będzie wystawa innowacyjnych rozwiązań związanych z zielonym budownictwem.

W programie konferencji znajdują się zagadnienia związane z zielonym budownictwem biurowym w Polsce, rolą Państwa w promowaniu budownictwa zrównoważonego, energooszczędnymi i ekologicznymi technologiami wykorzystywanymi w zielonym budownictwie, sposobami dofinansowania zielonego budownictwa w ramach programów MTBiGM oraz NFOŚiGW a także zielonymi zakupami oraz wyposażeniami z eko certyfikatem.

Konferencja kierowana jest do wszystkich osób oraz firm zainteresowanych wprowadzeniem rozwiązań ekologicznych na rynek polskich nieruchomości biurowych i komercyjnych. Wśród uczestników konferencji znaleźć można będzie: architektów, deweloperów, inżynierów budowlanych, inwestorów, szefów spółek giełdowych, właścicieli giełdowych oraz przedstawicieli branż zainteresowanych certyfikacją i rewitalizacją. Seminarium kierowane jest także do przedstawicieli sektora IT, bankowców, finansistów oraz przedstawicieli rządu i samorządów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz