Porto Office A Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoCity Space logoNowy Styl Group logoArchicom logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPodium Investment logoVantage Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoUNIMOR Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Konferencja Zielony Biurowiec

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum Nauki Kopernik
Data : 18.10.2012
Godzina : 08:00 - 16:00
Status : zakończone
18 października br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się IV konferencja z cyklu Innovative Poland - Zielony Biurowiec.

Warszawskie spotkanie będzie drugą edycją seminarium Zielony Biurowiec, a jednocześnie IV konferencją z cyklu Innovative Poland. Spotkanie zostało objęte honorowym patronatem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Odbywające się w Centrum Nauki Kopernik spotkanie będzie poświęcone tematyce energooszczędnych technologii. Związane jest to z pojawiającymi się regulacjami, w myśl których od 2020 r. każdy nowy budynek w UE, będzie musiał charakteryzować się niemal zerowym zużyciem energii. Dyskusję wzbogacać będzie wystawa innowacyjnych rozwiązań związanych z zielonym budownictwem.

W programie konferencji znajdują się zagadnienia związane z zielonym budownictwem biurowym w Polsce, rolą Państwa w promowaniu budownictwa zrównoważonego, energooszczędnymi i ekologicznymi technologiami wykorzystywanymi w zielonym budownictwie, sposobami dofinansowania zielonego budownictwa w ramach programów MTBiGM oraz NFOŚiGW a także zielonymi zakupami oraz wyposażeniami z eko certyfikatem.

Konferencja kierowana jest do wszystkich osób oraz firm zainteresowanych wprowadzeniem rozwiązań ekologicznych na rynek polskich nieruchomości biurowych i komercyjnych. Wśród uczestników konferencji znaleźć można będzie: architektów, deweloperów, inżynierów budowlanych, inwestorów, szefów spółek giełdowych, właścicieli giełdowych oraz przedstawicieli branż zainteresowanych certyfikacją i rewitalizacją. Seminarium kierowane jest także do przedstawicieli sektora IT, bankowców, finansistów oraz przedstawicieli rządu i samorządów.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra