Business House logoCity Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKwiaty dla biura logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoSpectra Development logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoRIS Kotes logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Biura i hotel nad krakowskim dworcem autobudowym

Wizualizacja przebudowanego dworca MDA w Krakowie
Nad płytę główną zostaną dobudowane trzy kondygnacje
Nad dworcem autobusowym w Krakowie powstanie hotel, a także do 100 mkw. powierzchni biurowej, przeznaczonej dla wewnętrznych potrzeb Małopolskich Dworców Autobusów.

MDA zamierza nadbudować trzy dodatkowe kondygnacje nad górną płytą krakowskiego dworca autobusowego. Szczegóły inwestycji nie są jeszcze znane, nie wiemy, kto zostanie generalnym wykonawcą projektu, ani kiedy dokładnie rozpoczną się prace. Chcielibyśmy, by dobudowa rozpoczęła się jeszcze w tym roku, ale jeżeli będzie to początek przyszłego roku, to też nie będzie to dla nas problemem. Chcielibyśmy jednak skończyć inwestycję przed Światowymi Dniami Młodzieży - powiedział w rozmowie z E-biurowce.pl Marcin Fall, Członek Zarządu Małopolskich Dworców Autobusowych. Warto nadmienić, że wspomniane wydarzenie rozpoczyna się 26 lipca 2016 r.

 

W czerwcu br. zakończył się remont górnej płyty dworca autobusowego, jednak już w listopadzie rozpoczyna się kolejna rozbudowa, przewidująca połączenie płyty górnej - w tym także dostępu do planowanego hotelu - z górną płytą dworca PKP, czyli parkingiem, z którego będą korzystali klienci hotelu. Dzięki temu, jak podaje Marcin Fall, klienci hotelu nie będą korzystali z miejsc parkingowych, znajdujących się na ulicach sąsiadujących z dworcami i Galerią Krakowską.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra