WOMAK HOLDING logoBREMA Sp. z.o.o. logoSchüco International Polska logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoPorto Office B Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoCity Space logoKwiaty dla biura logoEcophon Saint-Gobain logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoOlivia Business Centre logoHexagon logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoBusiness House logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoPartner Capital Group logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biura i hotel nad krakowskim dworcem autobudowym

Wizualizacja przebudowanego dworca MDA w Krakowie
Nad płytę główną zostaną dobudowane trzy kondygnacje
Nad dworcem autobusowym w Krakowie powstanie hotel, a także do 100 mkw. powierzchni biurowej, przeznaczonej dla wewnętrznych potrzeb Małopolskich Dworców Autobusów.

MDA zamierza nadbudować trzy dodatkowe kondygnacje nad górną płytą krakowskiego dworca autobusowego. Szczegóły inwestycji nie są jeszcze znane, nie wiemy, kto zostanie generalnym wykonawcą projektu, ani kiedy dokładnie rozpoczną się prace. Chcielibyśmy, by dobudowa rozpoczęła się jeszcze w tym roku, ale jeżeli będzie to początek przyszłego roku, to też nie będzie to dla nas problemem. Chcielibyśmy jednak skończyć inwestycję przed Światowymi Dniami Młodzieży - powiedział w rozmowie z E-biurowce.pl Marcin Fall, Członek Zarządu Małopolskich Dworców Autobusowych. Warto nadmienić, że wspomniane wydarzenie rozpoczyna się 26 lipca 2016 r.

 

W czerwcu br. zakończył się remont górnej płyty dworca autobusowego, jednak już w listopadzie rozpoczyna się kolejna rozbudowa, przewidująca połączenie płyty górnej - w tym także dostępu do planowanego hotelu - z górną płytą dworca PKP, czyli parkingiem, z którego będą korzystali klienci hotelu. Dzięki temu, jak podaje Marcin Fall, klienci hotelu nie będą korzystali z miejsc parkingowych, znajdujących się na ulicach sąsiadujących z dworcami i Galerią Krakowską.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra