Flowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGłówka Pracuje logoKwiaty dla biura logoSchüco International Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBusiness House logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCity Space logoGTV Lighting logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCity Office logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPRO-INVEST S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoCHB14 logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biura i hotel nad krakowskim dworcem autobudowym

Wizualizacja przebudowanego dworca MDA w Krakowie
Nad płytę główną zostaną dobudowane trzy kondygnacje
Nad dworcem autobusowym w Krakowie powstanie hotel, a także do 100 mkw. powierzchni biurowej, przeznaczonej dla wewnętrznych potrzeb Małopolskich Dworców Autobusów.

MDA zamierza nadbudować trzy dodatkowe kondygnacje nad górną płytą krakowskiego dworca autobusowego. Szczegóły inwestycji nie są jeszcze znane, nie wiemy, kto zostanie generalnym wykonawcą projektu, ani kiedy dokładnie rozpoczną się prace. Chcielibyśmy, by dobudowa rozpoczęła się jeszcze w tym roku, ale jeżeli będzie to początek przyszłego roku, to też nie będzie to dla nas problemem. Chcielibyśmy jednak skończyć inwestycję przed Światowymi Dniami Młodzieży - powiedział w rozmowie z E-biurowce.pl Marcin Fall, Członek Zarządu Małopolskich Dworców Autobusowych. Warto nadmienić, że wspomniane wydarzenie rozpoczyna się 26 lipca 2016 r.

 

W czerwcu br. zakończył się remont górnej płyty dworca autobusowego, jednak już w listopadzie rozpoczyna się kolejna rozbudowa, przewidująca połączenie płyty górnej - w tym także dostępu do planowanego hotelu - z górną płytą dworca PKP, czyli parkingiem, z którego będą korzystali klienci hotelu. Dzięki temu, jak podaje Marcin Fall, klienci hotelu nie będą korzystali z miejsc parkingowych, znajdujących się na ulicach sąsiadujących z dworcami i Galerią Krakowską.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra