Onyx Business Point logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoNowy Styl Group logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDorbud S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEcho Investment logoOmnitech Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKwiaty dla biura logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoSpectra Development logoSchüco International Polska logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCOTEX Office Centre logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPartner Capital Group logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCHB14 logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Biura i hotel nad krakowskim dworcem autobudowym

Wizualizacja przebudowanego dworca MDA w Krakowie
Nad płytę główną zostaną dobudowane trzy kondygnacje
Nad dworcem autobusowym w Krakowie powstanie hotel, a także do 100 mkw. powierzchni biurowej, przeznaczonej dla wewnętrznych potrzeb Małopolskich Dworców Autobusów.

MDA zamierza nadbudować trzy dodatkowe kondygnacje nad górną płytą krakowskiego dworca autobusowego. Szczegóły inwestycji nie są jeszcze znane, nie wiemy, kto zostanie generalnym wykonawcą projektu, ani kiedy dokładnie rozpoczną się prace. Chcielibyśmy, by dobudowa rozpoczęła się jeszcze w tym roku, ale jeżeli będzie to początek przyszłego roku, to też nie będzie to dla nas problemem. Chcielibyśmy jednak skończyć inwestycję przed Światowymi Dniami Młodzieży - powiedział w rozmowie z E-biurowce.pl Marcin Fall, Członek Zarządu Małopolskich Dworców Autobusowych. Warto nadmienić, że wspomniane wydarzenie rozpoczyna się 26 lipca 2016 r.

 

W czerwcu br. zakończył się remont górnej płyty dworca autobusowego, jednak już w listopadzie rozpoczyna się kolejna rozbudowa, przewidująca połączenie płyty górnej - w tym także dostępu do planowanego hotelu - z górną płytą dworca PKP, czyli parkingiem, z którego będą korzystali klienci hotelu. Dzięki temu, jak podaje Marcin Fall, klienci hotelu nie będą korzystali z miejsc parkingowych, znajdujących się na ulicach sąsiadujących z dworcami i Galerią Krakowską.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra