Nowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoGTV Lighting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoForbo Flooring Systems Polska logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoINTER-BUD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoTorus logoINTERBIURO logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wrocław 101 – nowy biurowiec w stolicy Dolnego Śląska

Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
W październiku br. startuje budowa nowego budynku usługowo-biurowego we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą została firma Warbud.

Biurowiec będzie oferował do wynajmu ok. 4200 mkw. Kubatura obiektu wyniesie 27 815,89 mkw., a jego wysokość osiągnie 24,86 m. Budowa ma zakończyć się w czerwcu 2016 r.

 

Spóła Warbud zobowiązała się do wybudowania obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu, ścianami zewnętrznymi i przyłączami. Inwestycja obejmuje wykonanie 6-kondygnacyjnego budynku z 28 miejscami postojowymi w podziemnym parkingu. Obiekt będzie wyróżniał się dominantami zaprojektowanymi w postaci szklanych wież, w całości stanowiących szóste piętro obiektu. Wyglądem budynek wpisze się w istniejącą już zabudowę śródmiejską.

 

Wrocław 101 powstanie nieopodal gmachu niedawno zmodernizowanego dworca Wrocław Główny i przyległego do niego placu. Inwestorem projektu jest Bariela Investments, spółka należąca do irlandzkiej firmy deweloperskiej Crownway Investments, która jest już właścicielem znajdującego się na wrocławskim Rynku Pasaża Pod Błękitnym Słońcem.

 

Warbud SA jest generalnym wykonawcą obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, hydrotechnicznych, infrastrukturalnych i przemysłowych. Firma zrealizowała ok. 400 projektów na terenie całej Polski, w tym m.in. takie biurowce, jak: Galileo, Edison i Newton w Krakowie, Platinium Business Park czy Aeropark Centrum Biznesowe Okręcie w Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra