INTER-MAR Stanisław Marzec logoGłówka Pracuje logoNowy Styl Group logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTorus logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoINTERBIURO logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcho Investment logoCity Office logoSchüco International Polska logoKwiaty dla biura logoLobos Nieruchomości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCHB14 logoBusiness House logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoSpectra Development logoOnyx Business Point logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wrocław 101 – nowy biurowiec w stolicy Dolnego Śląska

Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
W październiku br. startuje budowa nowego budynku usługowo-biurowego we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą została firma Warbud.

Biurowiec będzie oferował do wynajmu ok. 4200 mkw. Kubatura obiektu wyniesie 27 815,89 mkw., a jego wysokość osiągnie 24,86 m. Budowa ma zakończyć się w czerwcu 2016 r.

 

Spóła Warbud zobowiązała się do wybudowania obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu, ścianami zewnętrznymi i przyłączami. Inwestycja obejmuje wykonanie 6-kondygnacyjnego budynku z 28 miejscami postojowymi w podziemnym parkingu. Obiekt będzie wyróżniał się dominantami zaprojektowanymi w postaci szklanych wież, w całości stanowiących szóste piętro obiektu. Wyglądem budynek wpisze się w istniejącą już zabudowę śródmiejską.

 

Wrocław 101 powstanie nieopodal gmachu niedawno zmodernizowanego dworca Wrocław Główny i przyległego do niego placu. Inwestorem projektu jest Bariela Investments, spółka należąca do irlandzkiej firmy deweloperskiej Crownway Investments, która jest już właścicielem znajdującego się na wrocławskim Rynku Pasaża Pod Błękitnym Słońcem.

 

Warbud SA jest generalnym wykonawcą obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, hydrotechnicznych, infrastrukturalnych i przemysłowych. Firma zrealizowała ok. 400 projektów na terenie całej Polski, w tym m.in. takie biurowce, jak: Galileo, Edison i Newton w Krakowie, Platinium Business Park czy Aeropark Centrum Biznesowe Okręcie w Warszawie.

Napisz pierwszy komentarz
mantra