Doradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoPRO-INVEST S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoGTV Lighting logoAluprof S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoEcho Investment logoSchüco International Polska logoKart Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoNowy Styl Group logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCHB14 logoUNIMOR Development S.A. logoDorbud S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoLC Corp S.A. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLobos Nieruchomości logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Wrocław 101 – nowy biurowiec w stolicy Dolnego Śląska

Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
W październiku br. startuje budowa nowego budynku usługowo-biurowego we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą została firma Warbud.

Biurowiec będzie oferował do wynajmu ok. 4200 mkw. Kubatura obiektu wyniesie 27 815,89 mkw., a jego wysokość osiągnie 24,86 m. Budowa ma zakończyć się w czerwcu 2016 r.

 

Spóła Warbud zobowiązała się do wybudowania obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu, ścianami zewnętrznymi i przyłączami. Inwestycja obejmuje wykonanie 6-kondygnacyjnego budynku z 28 miejscami postojowymi w podziemnym parkingu. Obiekt będzie wyróżniał się dominantami zaprojektowanymi w postaci szklanych wież, w całości stanowiących szóste piętro obiektu. Wyglądem budynek wpisze się w istniejącą już zabudowę śródmiejską.

 

Wrocław 101 powstanie nieopodal gmachu niedawno zmodernizowanego dworca Wrocław Główny i przyległego do niego placu. Inwestorem projektu jest Bariela Investments, spółka należąca do irlandzkiej firmy deweloperskiej Crownway Investments, która jest już właścicielem znajdującego się na wrocławskim Rynku Pasaża Pod Błękitnym Słońcem.

 

Warbud SA jest generalnym wykonawcą obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, hydrotechnicznych, infrastrukturalnych i przemysłowych. Firma zrealizowała ok. 400 projektów na terenie całej Polski, w tym m.in. takie biurowce, jak: Galileo, Edison i Newton w Krakowie, Platinium Business Park czy Aeropark Centrum Biznesowe Okręcie w Warszawie.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra