Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcho Investment logoPodium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoLC Corp S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoGhelamco Poland logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoCity Space logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoOlivia Business Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wrocław 101 – nowy biurowiec w stolicy Dolnego Śląska

Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
W październiku br. startuje budowa nowego budynku usługowo-biurowego we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą została firma Warbud.

Biurowiec będzie oferował do wynajmu ok. 4200 mkw. Kubatura obiektu wyniesie 27 815,89 mkw., a jego wysokość osiągnie 24,86 m. Budowa ma zakończyć się w czerwcu 2016 r.

 

Spóła Warbud zobowiązała się do wybudowania obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu, ścianami zewnętrznymi i przyłączami. Inwestycja obejmuje wykonanie 6-kondygnacyjnego budynku z 28 miejscami postojowymi w podziemnym parkingu. Obiekt będzie wyróżniał się dominantami zaprojektowanymi w postaci szklanych wież, w całości stanowiących szóste piętro obiektu. Wyglądem budynek wpisze się w istniejącą już zabudowę śródmiejską.

 

Wrocław 101 powstanie nieopodal gmachu niedawno zmodernizowanego dworca Wrocław Główny i przyległego do niego placu. Inwestorem projektu jest Bariela Investments, spółka należąca do irlandzkiej firmy deweloperskiej Crownway Investments, która jest już właścicielem znajdującego się na wrocławskim Rynku Pasaża Pod Błękitnym Słońcem.

 

Warbud SA jest generalnym wykonawcą obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, hydrotechnicznych, infrastrukturalnych i przemysłowych. Firma zrealizowała ok. 400 projektów na terenie całej Polski, w tym m.in. takie biurowce, jak: Galileo, Edison i Newton w Krakowie, Platinium Business Park czy Aeropark Centrum Biznesowe Okręcie w Warszawie.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra