BC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoOlivia Business Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoBusiness House logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoUNIMOR Development S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoKart Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTriGranit Corporation logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSchüco International Polska logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoALLCON INVESTMENT logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSawig Invest Group logoArchicom logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoWOMAK HOLDING logoPartner Capital Group logoAluprof S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcophon Saint-Gobain logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPRO-INVEST S.A. logoCity Space logoCHB14 logoCOTEX Office Centre logoHexagon logoPorto Office B Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wrocław 101 – nowy biurowiec w stolicy Dolnego Śląska

Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
Wrocław 101, fot. www.wroclaw101.pl
W październiku br. startuje budowa nowego budynku usługowo-biurowego we Wrocławiu. Generalnym wykonawcą została firma Warbud.

Biurowiec będzie oferował do wynajmu ok. 4200 mkw. Kubatura obiektu wyniesie 27 815,89 mkw., a jego wysokość osiągnie 24,86 m. Budowa ma zakończyć się w czerwcu 2016 r.

 

Spóła Warbud zobowiązała się do wybudowania obiektu wraz z zagospodarowaniem terenu, ścianami zewnętrznymi i przyłączami. Inwestycja obejmuje wykonanie 6-kondygnacyjnego budynku z 28 miejscami postojowymi w podziemnym parkingu. Obiekt będzie wyróżniał się dominantami zaprojektowanymi w postaci szklanych wież, w całości stanowiących szóste piętro obiektu. Wyglądem budynek wpisze się w istniejącą już zabudowę śródmiejską.

 

Wrocław 101 powstanie nieopodal gmachu niedawno zmodernizowanego dworca Wrocław Główny i przyległego do niego placu. Inwestorem projektu jest Bariela Investments, spółka należąca do irlandzkiej firmy deweloperskiej Crownway Investments, która jest już właścicielem znajdującego się na wrocławskim Rynku Pasaża Pod Błękitnym Słońcem.

 

Warbud SA jest generalnym wykonawcą obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, hydrotechnicznych, infrastrukturalnych i przemysłowych. Firma zrealizowała ok. 400 projektów na terenie całej Polski, w tym m.in. takie biurowce, jak: Galileo, Edison i Newton w Krakowie, Platinium Business Park czy Aeropark Centrum Biznesowe Okręcie w Warszawie.

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra