Podium Investment logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOlivia Business Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoTorus logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wieżowiec w centrum Poznania

Obiekt przy ul. Towarowej 37
Obiekt przy ul. Towarowej 37
Przy ul. Towarowej 37 w Poznaniu firma Ataner wybuduje wielofunkcyjny, 16-piętrowy budynek.

Obiekt położony 5 minut pieszo od Starego Rynku na parterze będzie oferował powierzchnię usługową, na następnych czterech kondygnacjach znajdą się biura, zaś powyżej - 120 mieszkań z widokiem na miasto. Każde z nich będzie posiadało 35 mkw.

 

Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich Sp. z o.o. Będzie wyposażony m.in. w hol z recepcją, podziemną halę garażową i nadziemne segmenty usługowe. Zakończenie budowy planowane jest na kwiecień 2017 r.

 

ATANER Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, która buduje rocznie kilkaset lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Od momentu założenia w 1991 r. firma oddała do użytku ponad 7000 mieszkań, a także 100 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej, w tym biurowce klasy A: Delta przy ul. Towarowej 35 oraz OMEGA przy ul. Dąbrowskiego 79 w Poznaniu.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra