AWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoEcho Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoBusiness House logoGhelamco Poland logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wieżowiec w centrum Poznania

Obiekt przy ul. Towarowej 37
Obiekt przy ul. Towarowej 37
Przy ul. Towarowej 37 w Poznaniu firma Ataner wybuduje wielofunkcyjny, 16-piętrowy budynek.

Obiekt położony 5 minut pieszo od Starego Rynku na parterze będzie oferował powierzchnię usługową, na następnych czterech kondygnacjach znajdą się biura, zaś powyżej - 120 mieszkań z widokiem na miasto. Każde z nich będzie posiadało 35 mkw.

 

Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich Sp. z o.o. Będzie wyposażony m.in. w hol z recepcją, podziemną halę garażową i nadziemne segmenty usługowe. Zakończenie budowy planowane jest na kwiecień 2017 r.

 

ATANER Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, która buduje rocznie kilkaset lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Od momentu założenia w 1991 r. firma oddała do użytku ponad 7000 mieszkań, a także 100 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej, w tym biurowce klasy A: Delta przy ul. Towarowej 35 oraz OMEGA przy ul. Dąbrowskiego 79 w Poznaniu.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra