Fabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoOnyx Business Point logoCHB14 logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoEcho Investment logoINTERBIURO logoBusiness House logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoKwiaty dla biura logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoLobos Nieruchomości logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoSchüco International Polska logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Wieżowiec w centrum Poznania

Obiekt przy ul. Towarowej 37
Obiekt przy ul. Towarowej 37
Przy ul. Towarowej 37 w Poznaniu firma Ataner wybuduje wielofunkcyjny, 16-piętrowy budynek.

Obiekt położony 5 minut pieszo od Starego Rynku na parterze będzie oferował powierzchnię usługową, na następnych czterech kondygnacjach znajdą się biura, zaś powyżej - 120 mieszkań z widokiem na miasto. Każde z nich będzie posiadało 35 mkw.

 

Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich Sp. z o.o. Będzie wyposażony m.in. w hol z recepcją, podziemną halę garażową i nadziemne segmenty usługowe. Zakończenie budowy planowane jest na kwiecień 2017 r.

 

ATANER Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, która buduje rocznie kilkaset lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Od momentu założenia w 1991 r. firma oddała do użytku ponad 7000 mieszkań, a także 100 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej, w tym biurowce klasy A: Delta przy ul. Towarowej 35 oraz OMEGA przy ul. Dąbrowskiego 79 w Poznaniu.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra