Główka Pracuje logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoOlivia Business Centre logoCHB14 logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoLobos Nieruchomości logoAluprof S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoCity Office logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOmnitech Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTorus logoPRO-INVEST S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Wieżowiec w centrum Poznania

Obiekt przy ul. Towarowej 37
Obiekt przy ul. Towarowej 37
Przy ul. Towarowej 37 w Poznaniu firma Ataner wybuduje wielofunkcyjny, 16-piętrowy budynek.

Obiekt położony 5 minut pieszo od Starego Rynku na parterze będzie oferował powierzchnię usługową, na następnych czterech kondygnacjach znajdą się biura, zaś powyżej - 120 mieszkań z widokiem na miasto. Każde z nich będzie posiadało 35 mkw.

 

Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich Sp. z o.o. Będzie wyposażony m.in. w hol z recepcją, podziemną halę garażową i nadziemne segmenty usługowe. Zakończenie budowy planowane jest na kwiecień 2017 r.

 

ATANER Sp. z o.o. jest firmą deweloperską, która buduje rocznie kilkaset lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Od momentu założenia w 1991 r. firma oddała do użytku ponad 7000 mieszkań, a także 100 000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej, w tym biurowce klasy A: Delta przy ul. Towarowej 35 oraz OMEGA przy ul. Dąbrowskiego 79 w Poznaniu.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra