Nowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoUNIMOR Development S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoTétris Poland logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoRIS Kotes logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Trzecia transza obligacji Echo Investment

Opolska Business Park, inwestycja Echo Investment w Krakowie
Opolska Business Park, inwestycja Echo Investment w Krakowie
Zarząd spółki Echo Investment zdecydował o emisji kolejnej transzy obligacji, skierowanych do inwestorów indywidualnych.

Seria, o której mowa obejmuje 750 000 trzyipółletnich obligacji o wartości 100 zł każda. Ich oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 6M, powiększoną o marżę 3,15 proc. Transakcja obsługiwana jest przez Dom Maklerski PKO Bank Polski w Warszawie.

 

Termin rozpoczęcia przyjmowania zapisów na obligacje serii C rozpoczyna się 4 września br. i mija 25 września. Przewidziany dzień emisji obligacji to 6 października 2014.

 

Zobacz także: Obligacje HB Reavis osiągnęły wartość 30 mln euro

 

W czerwcu i lipcu br., spółka Echo Investment wyemitowała dwie serie obligacji, które rozeszły się wyjątkowo szybko. W ciągu kilku dni sprzedano papiery o łącznej wartości 75 mln PLN (seria A – 50 mln PLN, seria B – 25 mln PLN).

 

Echo Investment S.A. działa na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie znajduje się na pozycji jednej z największych grup inwestycyjno-deweloperskich. Grupa działa w sektorze nieruchomości od 18 lat. W tym czasie zrealizowała 109 projektów o łącznej powierzchni ponad 1 mln mkw.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra