LC Corp S.A. logoFYI Commercial Consulting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoCHB14 logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoPRO-INVEST S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoArchicom logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDorbud S.A. logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoSpectra Development logoLobos Nieruchomości logoTorus logoOnyx Business Point logoINTERBIURO logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoEcho Investment logoKart Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Trzecia transza obligacji Echo Investment

Opolska Business Park, inwestycja Echo Investment w Krakowie
Opolska Business Park, inwestycja Echo Investment w Krakowie
Zarząd spółki Echo Investment zdecydował o emisji kolejnej transzy obligacji, skierowanych do inwestorów indywidualnych.

Seria, o której mowa obejmuje 750 000 trzyipółletnich obligacji o wartości 100 zł każda. Ich oprocentowanie oparte jest o stawkę WIBOR 6M, powiększoną o marżę 3,15 proc. Transakcja obsługiwana jest przez Dom Maklerski PKO Bank Polski w Warszawie.

 

Termin rozpoczęcia przyjmowania zapisów na obligacje serii C rozpoczyna się 4 września br. i mija 25 września. Przewidziany dzień emisji obligacji to 6 października 2014.

 

Zobacz także: Obligacje HB Reavis osiągnęły wartość 30 mln euro

 

W czerwcu i lipcu br., spółka Echo Investment wyemitowała dwie serie obligacji, które rozeszły się wyjątkowo szybko. W ciągu kilku dni sprzedano papiery o łącznej wartości 75 mln PLN (seria A – 50 mln PLN, seria B – 25 mln PLN).

 

Echo Investment S.A. działa na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie znajduje się na pozycji jednej z największych grup inwestycyjno-deweloperskich. Grupa działa w sektorze nieruchomości od 18 lat. W tym czasie zrealizowała 109 projektów o łącznej powierzchni ponad 1 mln mkw.

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra