Agrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoBusiness House logoRIS Kotes logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoKwiaty dla biura logoTétris Poland logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Udana emisja obligacji Echo Investment

Biurowiec Q22 realizowany przez Echo Investment w Warszawie
Biurowiec Q22 realizowany przez Echo Investment w Warszawie
Indywidualni inwestorzy okazali duże zainteresowanie obligacjami serii C, wyemitowanymi przez Echo Investment.

Papiery o wartości nominalnej 75 mln zł wyprzedały się w ciągu tygodnia, a spółka Echo Investment skróciła czas przyjmowania zapisów do 11 września br., podczas gdy w pierwotnym zamyśle, zapisy miały być przyjmowane o 3 tygodnie dłużej. Echo wyemitowało 750 tys. trzyipóletnich obligacji, opartych o stawkę WIBOR 6M, powiększoną o marzę 3,15 proc.

 

Bardzo się cieszymy z kolejnej, niezwykle udanej emisji obligacji Echo Investment. Tak szybka sprzedaż to kolejny dowód na ożywienie na rynku inwestycyjnym i zaufanie, jakim obdarzają nas inwestorzy lokujący środki na rynku obligacji – komentuje Grzegorz Iwański, dyrektor Działu Finansowania Echo Investment.

 

Serie A i B zostały wyemitowane przez spółkę w czerwcu i lipcu 2014 r. Wówczas w ciągu kilku dni sprzedano papiery o łącznej wartości 75 mln zł (seria A – 50 mln zł, seria B – 25 mln zł).

 

Echo Investment SA jest jedną z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w sektorze nieruchomości mieszkaniowych, handlowych, biurowych oraz hotelowych. Łączna powierzchnia wszystkich zrealizowanych przez firmę nieruchomości przekracza 1 000 000 mkw. Spółka notowana jest na GPW od 1996 r.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra