Park Project II

Nowy właściciel BTC Office Center

BTC sp. z o.o. sprzedała biurowiec położony na warszawskim Mokotowie. Nowym właścicielem jest fundusz IVG Institutional.
BTC Sp. z o. o. sprzedała swój biurowiec wybudowany w 2002 roku funduszowi zarządzanemu przez IVG Institutional. Budynek jest położony tuż przy stacji metra na warszawskim Mokotowie. To wysoka, dziesięciokondygnacyjna inwestycja, oferuje ok. 8 700 m kw. powierzchni biurowej pod wynajem. Posiada 28 miejsc parkingowych w podziemiach oraz 132 miejsc na parkingu naziemnym. Z pewnością dużym atutem budynku jest jego lokalizacja, tuż przy jednej z głównych ulic Warszawy, dzięki czemu dojazd do centrum zajmie ok. 10 minut.
 
- Budynek BTC Office Center od początku swojego funkcjonowania jest praktycznie w pełni wynajęty, co utwierdza nas w przekonaniu, że jego zakup był trafną decyzją – mówi Maciej Zajdel, prezes zarządu IVG Poland. Biurowiec jest wynajęty m.in. przez Iberdrola Renewables Polska, BIC Polska, SII, International Masters Publisher, AXA, Raiffeisen Bank Polska, Opera Software Poland oraz Open Finance.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra