Art-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCity Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoOlivia Business Centre logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoINTER-BUD logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowy właściciel BTC Office Center

BTC sp. z o.o. sprzedała biurowiec położony na warszawskim Mokotowie. Nowym właścicielem jest fundusz IVG Institutional.
BTC Sp. z o. o. sprzedała swój biurowiec wybudowany w 2002 roku funduszowi zarządzanemu przez IVG Institutional. Budynek jest położony tuż przy stacji metra na warszawskim Mokotowie. To wysoka, dziesięciokondygnacyjna inwestycja, oferuje ok. 8 700 m kw. powierzchni biurowej pod wynajem. Posiada 28 miejsc parkingowych w podziemiach oraz 132 miejsc na parkingu naziemnym. Z pewnością dużym atutem budynku jest jego lokalizacja, tuż przy jednej z głównych ulic Warszawy, dzięki czemu dojazd do centrum zajmie ok. 10 minut.
 
- Budynek BTC Office Center od początku swojego funkcjonowania jest praktycznie w pełni wynajęty, co utwierdza nas w przekonaniu, że jego zakup był trafną decyzją – mówi Maciej Zajdel, prezes zarządu IVG Poland. Biurowiec jest wynajęty m.in. przez Iberdrola Renewables Polska, BIC Polska, SII, International Masters Publisher, AXA, Raiffeisen Bank Polska, Opera Software Poland oraz Open Finance.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra