Kinnarps nowy

Nowy zarządca Korczowej Doliny

Największe centrum dystrybucji ma nowego zarządcę.

Firma Waimea Property Management Sp. z o.o. z Warszawy zostanie zarządcą Korczowej Doliny - największego centrum dystrybucji na wschodniej granicy Unii Europejskiej.

 
Negocjacje umów z firmami obsługującymi wchodzą obecnie w fazę końcową. Finalne są też rozmowy z pracownikami administracji kompleksu.
 
Centrum Dystrybucji Korczowa Dolina to przestronny kompleks o łącznej powierzchni najmu 45 000 m kw. w jego zasięgu znajduje się ponad dwa miliony potencjalnych klientów, w tym także ok. 800 tys. populacji położonego w odległości 80 km Lwowa. Lokalizacja centrum w strefie ruchu bezwizowego umożliwi mieszkańcom części Ukrainy swobodną komunikację oraz dokonywanie zakupów w Centrum.
 
W ramach inwestycji powstaną trzy hale: Kijowska, Lwowska i Doniecka, do których przynależeć będzie podzielony na ponad 2 200 miejsc postojowych parking. Najemcami powierzchni będą przedstawiciele polskich i zagranicznych firm z różnorodnych branż: odzieżowej, spożywczej, drogeryjnej, RTV/AGD, budowlanej, meblowej czy motoryzacyjnej.
 
Inwestorem jest Korczowa Dolina Sp. z o.o., zaś większość udziałów tej spółki stanowi własność Waimea Holdings Limited. Za proces komercjalizacji odpowiedzialna jest spółka Brabant przy współpracy z firmą Doradztwo Inwestycyjne Sławomir Godyń.
 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz