Kinnarps Polska

Bieg na szczyt Rondo 1

14 maja odbędzie się charytatywny bieg na szczyt warszawskiego wieżowca. 100 osób biegnie na 37 piętro biurowca Rondo 1.

 

14 maja 2011 r. od godz. 10:00 w Warszawie przy ul. Rondo ONZ 1 na terenie biurowca Rondo 1 odbędzie się bieg na jego szczyt.Pełnoletnie osoby, 20 kobiet i 80 mężczyzn, w tym dniu wbiegnie na 37 piętro biurowca. Celem imprezy będzie m in. promowanie aktywności fizycznej, reklama samego biurowca, ale przede wszystkim akcja charytatywna mająca na celu sfinansowanie wyjazdów kolonijnych dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.
 
By przystąpić do wyścigu, należy zgłosić się poprzez wypełnienie formularza internetowego oraz uiścić wpisowe w wysokości od 30 zł (przy zgłoszeniach internetowych) i od 60 zł (w dniu biegu w Biurze Zawodów). Chętni będą mieli możliwość przekazania większej sumy pieniędzy.
 
Zwycięzcy biegu otrzymają oprócz pucharów również nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce – 800 zł, II – 500 zł i III – 200 zł. Spośród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane drobne nagrody rzeczowe. Organizatorami imprezy są Rondo Property Investments sp. z o.o. (właściciel), Advanced Public Relations oraz Sport Evolution. Więcej szczegółów na biegmnaszczyt.pl
 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra