PGE Narodowy

Nowi najemcy University Business Park

Firma deweloperska GTC zawarła kolejne umowy najmu.

Firma deweloperska Globe Trade Centre SA (GTC) zawarła kolejne umowy najmu w University Business Park w Łodzi. Nowi najemcy wprowadzą się w czerwcu br. Znalazły się wśród nich firmy z branży IT, finansowej oraz farmaceutycznej.

 
University Business Park położony jest pomiędzy Al. Kościuszki i ul. Wólczańską. W ukończonym w 2010 roku, pierwszym z dwóch budynków kompleksu, dostępnych jest 18 500 m kw. powierzchni biurowej klasy A oraz 300 miejsc parkingowych. Obiekt jest dostosowany do potrzeb dużych i małych firm.
 
Wśród nowych najemców znalazły się: amerykańska firma Bankruptcy Management Solutions, która dostarcza oprogramowanie oraz usługi wspomagające administrowanie firm w stanie upadłości; firma Tax Care, tworząca rozwiązania finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw; Pharmena-spółka, zajmująca się opracowywaniem i sprzedażą farmaceutyków i kosmetyków leczniczych oraz badaniami nad nowymi lekami stosowanymi m.in. w leczeniu chorób układu krążenia.
 
Wśród firm, które do tej pory wynajęły powierzchnię w University Business Park są również Intergraph Polska, Kredyt Bank, AEGON, Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Warta oraz Hermann Kirchner Polska.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra