Kwiaty dla biura logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoGTV Lighting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Sharman Church wesprze Skanska

Spółka Sharman Church będzie odpowiadać za wynajem powierzchni parterowych w sześciu biurowcach należących do Skanska.

Podjęta współpraca obu firm ma na celu komercjalizację wolnych powierzchni biurowych oraz handlowo-usługowych w biurowcach Skanska. Obiekty zlokalizowane są w Warszawie (Green Corner), Wrocławiu (Dominikański oraz Green Day), Krakowie (Kapelanka 42), a także w Katowicach (Silesia Business Park B). W momencie podpisywania umowy metraż powierzchni parterowych, za których wynajem będzie odpowiadać Sharman Church, wynosił 4500 mkw.


Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani do tak ważnego projektu i bliskiej współpracy z zespołem leasingu Skanska Property Poland – mówi Jason Sharman, Partner Zarządzający, Sharman Church. – Portfolio zawiera jedne z najbardziej prestiżowych lokalnych budynków biurowych w Polsce. Są one dobrze położone i zostały w większości wynajęte głównym, międzynarodowym i lokalnym najemcom biurowym. Lokale handlowe znajdujące się na parterach oferują wyjątkową okazję dla najemców oferowania usług i produktów pracownikom danych budynków, jak również bardzo szerokich możliwości brandingowych na parterach budynków.

 

Koncepcja Skanska Property Poland zakłada, aby z ofert firm handlowo-usługowych wynajmujących przestrzenie w budynkach spółki, mogli korzystać nie tylko pracownicy obiektów, ale również okoliczni mieszkańcy.


Firma Sharman Church zatrudnia grono dyplomowanych rzeczoznawców, specjalizujących się w rozwiązaniach na rynku nieruchomości komercyjnych w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Spółka swoją siedzibę ma w Warszawie.

 


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
dobrze zorientowany :
Sharman Church to dosc niepowazna firma. Jezeli juz chca robic interesy w Polsce to niech przynajmniej rekrutuja Polakow do pracy. Tymczasem na ich ogloszenia o prace najczesciej mozna sie natkanac w spolce matce Sharman Church czyli GVA UK. Co wiecej mozna sie tam dowiedziec ze pracujac w Polsce z polskim klientem nie jest konieczna znajomosc jezyka polskiego (!), nie licza sie tez polskie kwalifikacje ale za to wymaga sie przynaleznosci do angielskich stowarzyszen i angielskich studiow. Co wiecej wymaganiem bezwzglednym dla wszystkich sensowniejszych ofert jest "native english" co jest rasistowska dyskryminacja Polakow w dodatku jest to lamaniem polskiego prawa karnego oraz prawa prawy. Az dziw ze PIP sie tym jeszcze nie zainteresowal.
14 lipca 2015 16:09
CHB 14 Big
mantra