INTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoINTER-BUD logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoAluprof S.A. logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoCity Space logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

AZ Tower

W maju 2013 roku zostanie zakończona budowa najwyższego biurowca w Czechach.

Najwyższym wieżowcem w Czechach będzie prawie 110 metrowy AZ Tower, który wyrośnie w Brnie – podaje portal www.brnonow.com. Na druga połowę kwietnia zaplanowano rozpoczęcie budowy najwyższego budynku w Czechach, który będzie wyższy o pół metra od praskiego City Tower (109 m). Budowa miała się rozpocząć już w 2008 r., jednak wtedy projekt budynku był zbyt wysoki i zagrażał komunikacji lotniczej.

Wieżowiec będzie się wyróżniał na tle obecnej zabudowy Brna nie tylko wysokością, ale również odważnym biało-pomarańczowym zestawieniem kolorystycznym. W biurowcu oprócz powierzchni biurowych znajdzie się miejsce dla: sklepów, kawiarni, restauracji aż po luksusowe apartamenty na ostatnich piętrach budynku.
 
Inwestycja zajmuje się firma deweloperska Properity, natomiast głównym wykonawcą została spółka PJS. Całość inwestycji warta jest 32,8 mln euro. Zakończenie budowy zaplanowano na maj 2013 r.
 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra