City Space logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKontor logoAluprof S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoTétris Poland logoArchicom logoINTER-BUD logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoHAVRE Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Seminarium Funkcjonalne Biuro 2011

1 marca w Kraków Business Park, odbędzie się seminarium pod hasłem komunikacja - kooperacja - kreatywność.

1 marca w Kraków Business Park, odbędzie się seminarium pod hasłem komunikacja - kooperacja - kreatywność. Impreza będzie świetną okazją do spotkania najlepszych w kraju ekspertów ds. organizacji i projektowania biur.

Seminarium w Krakowie poprowadzi Tim Allen.

W pozostałych miastach prowadzącymi będą:

  • David Dropkin (Poznań),
  • Lenny Beaudoin (Warszawa),
  • Ben Munn (Warszawa),
  • Richard Power (Gdańsk),
  • Paul Coudamy (Łódź).

Podczas imprezy, uzyskać będzie można wiedzę m.in na temat: organizacji i aranżacji biura zgodnie z potrzebami pracowników;  oraz jak wyrazić w biurze filozofię i strategię firmy; i jak wybrać odpowiednie miejsce na biuro.

W tym roku do progamu, organizatorzy wprowadzli fora moderowane z przedstawicielami branży, dzięki którym uczestnicy będą mogli uzyskać  wiedzę: jak we właściwy sposób dobrać produkty do biura.

E-biurowce.pl, jak również dwutygodnik "Krakowski Rynek Nieruchomości" (zawierający artykuły i oferty z rynku biurowego) patronują temu wydarzeniu.

Formularz zgłoszeniowy, dostępny jest pod adresem: http://offa.pl/konferencje,funkcjonalne-biuro-2011,formularz.html


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra