City Space logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoRIS Kotes logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoVantage Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoKwiaty dla biura logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTorus logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wrocławski deweloper stawia biurowiec na Krzykach

Perydot - wizualizacja
Biurowiec Perydot - obecnie trwa budowa 4 kondygnacji
We Wrocławiu powstaje kolejny biurowiec. Mowa o Perydocie, który zaoferuje ponad 4000 mkw. powierzchni użytkowej.

Biurowiec Perydot realizowany jest przez firmę Budotex, zaś za jego generalne wykonawstwo odpowiada Skanska. Prace budowlane trwają od marca br., pod koniec czerwca zakończyła się budowa trzeciej kondygnacji, a obecnie trwa budowa czwartej. Zgodnie z harmonogramem inwestycja zostanie oddana do użytkowania w lipcu 2016 r.

 

Pięciokondygnacyjny budynek będzie charakteryzował się elewacją w całości wykonaną z aluminium. Znajdzie się w nim ponad 4000 mkw. powierzchni biurowej rozmieszczonej na trzech najwyższych poziomach. Na parterze inwestor przewidział hol z recepcją, część usługowo-restauracyjną. Jego część, a także kondygnację podziemną zajmie garaż na 98 miejsc parkingowych dla samochodów, 18 stanowisk dla rowerów i 9 dla motocykli. Ponadto najemcy obiektu będą mogli korzystać z 37 miejsc postojowych mieszczących się na zewnątrz budynku.

 

Każdemu najemcy zapewniamy możliwość dokonania indywidualnego podziału przestrzeni biurowej i jej kompleksowego wykończenia zgodnie z potrzebami danej firmy – podkreśla Tadeusz Suleja, kierownik działu sprzedaży i marketingu z firmy Budotex. – Zależy nam na tym, aby Perydot był wygodnym i przyjaznym na co dzień miejscem pracy. Dlatego poza standardowymi udogodnieniami – do dyspozycji najemców oddamy m.in. dodatkowe szatnie oraz łazienki dla osób przyjeżdżających do pracy rowerami i motocyklami a także specjalną strefę wypoczynku dla kobiet w ciąży. Budynek będzie też w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

Działka, na której znajduje się biurowiec zostanie w przyszłości ogrodzona. Bezpieczeństwa najemców będzie chronił całodobowy monitoring, a także specjalny system dostępu, umożliwiający poruszanie się po poszczególnych strefach budynku.

 

Wrocławski deweloper Budotex na rynku obecny jest już od 25 lat, a w branży deweloperskiej działa od 20 lat. Dotychczas zrealizował 1400 lokali mieszkaniowych i użytkowych w ponad 50 inwestycjach zlokalizowanych głównie na Krzykach i południu Wrocławia. Spółka zajmuje się także zarządzaniem nieruchomościami.


0.0
Tagi: Perydot
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra