Kart Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoCity Space logoAgrobex Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGTV Lighting logoPodium Investment logoFYI Commercial Consulting logoRIS Kotes logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoINTERBIURO logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAluprof S.A. logoKwiaty dla biura logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoUNIMOR Development S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-BUD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

EKO Domaniewska Office Hub gotowa na przyjęcie najemców

Domaniewska Office Hub
Domaniewska Office Hub
Flagowa inwestycja PHN-u otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Obecnie kompleks przyjmuje pierwszego najemcę – Pocztę Polską.

Zlokalizowany na warszawskim Mokotowie kompleks Domaniewska Office Hub został ukończony zgodnie z wyznaczonym przez dewelopera harmonogramem. Obecnie obiekt cieszy się już pozwoleniem na użytkowanie. Niebawem działalność w nim rozpocznie siedziba główna Poczty Polskiej. Generalnym wykonawcą inwestycji był Unibep SA.

 

Oddajemy Domaniewska Office Hub w ręce najemców zgodnie z założonym przez nas harmonogramem. Wkrótce do tego nowoczesnego kompleksu biurowego wprowadzi się Poczta Polska, która wraz z częścią swoich spółek zajmie w sumie prawie 70 proc. całkowitej powierzchni – mówi Mateusz Matejewski, Wiceprezes Zarządu PHN S.A.

 

W dwóch budynkach kompleksu Domaniewska Office Hub znalazło się 27 000 mkw. powierzchni biurowej i usługowej przeznaczonej na wynajem. Każdy z obiektów ma własne wejście i przestronną recepcję. Odsunięcie brył od ulicy pozwoliło na wyodrębnienie reprezentacyjnego, wejściowego placu miejskiego. Najemcy mogą korzystać z ponad 430 miejsc zlokalizowanych w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz wokół kompleksu. Domaniewska Office Hub uzyskała certyfikat BREEAM Design Stage dla fazy projektowej na ocenę Excellent.

 

Domaniewska Office Hub mieści się w pobliżu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej, co gwarantuje jej bardzo dobre połączenie z najważniejszymi ciągami i węzłami komunikacyjnymi miasta, a także łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Sąsiedztwo Galerii Mokotów zapewnia najemcom znakomite zaplecze komercyjne.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra