Art-Deweloper Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoBusiness House logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGTV Lighting logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCity Space logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoAgrobex Sp. z o.o. logoKontor logoSpectra Development logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoEcho Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowo otwarty i w całości wynajęty

W Gliwicach otwarto kolejny obiekt należący do Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice”.

23 września br. w Gliwicach odbyło się uroczyste otwarcie nowego obiektu wchodzącego w skład Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice”. W uroczystości prowadzonej przez prezesa Technoparku Gliwice prof. Jana Kosmola uczestniczyli między innymi prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz oraz rektor Politechniki Śląskiej prof. Andrzej Karbownik.

 

Trzykondygnacyjny budynek liczy 1000 mkw. i składa się z kompleksowo wyposażonych pomieszczeń biurowych o powierzchniach od 20 do 60 mkw. Pierwsi najemcy wprowadzili się do niego już 1 sierpnia br. W chwili obecnej jest w całości skomercjalizowany. Swoje siedziby znalazło tu 11 firm. Wśród nich największą grupę stanowią przedsiębiorstwa inkubowane. Ponadto na liście najemców figurują firmy współpracujące z Politechniką Śląską, ale także firmy doradcze, których celem jest inkubowanie pomysłów wywodzących się z uczelni wyższych i poszukiwanie finansowego wsparcia dla nich.

 

W nowo otwartym obiekcie należącym do Technoparku Gliwice znalazło się również certyfikowane laboratorium komputerowe ECDL. Z myślą o firmach stawiających pierwsze kroki w biznesie w obiekcie stworzona strefa co-workingowa, czyli wspólna przestrzeń do pracy, z której korzysta obecnie już 8 firm. Ponadto najemcom udostępniona została wspólna kuchnia oraz wyłączny parking.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra