UNIMOR Development S.A. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoPRO-INVEST S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPartner Capital Group logoArchicom logoCity Space logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKwiaty dla biura logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoSchüco International Polska logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGhelamco Poland logoDorbud S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoCHB14 logoLobos Nieruchomości logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoOmnitech Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTERBIURO logoNowy Styl Group logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Nowo otwarty i w całości wynajęty

W Gliwicach otwarto kolejny obiekt należący do Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice”.

23 września br. w Gliwicach odbyło się uroczyste otwarcie nowego obiektu wchodzącego w skład Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice”. W uroczystości prowadzonej przez prezesa Technoparku Gliwice prof. Jana Kosmola uczestniczyli między innymi prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz oraz rektor Politechniki Śląskiej prof. Andrzej Karbownik.

 

Trzykondygnacyjny budynek liczy 1000 mkw. i składa się z kompleksowo wyposażonych pomieszczeń biurowych o powierzchniach od 20 do 60 mkw. Pierwsi najemcy wprowadzili się do niego już 1 sierpnia br. W chwili obecnej jest w całości skomercjalizowany. Swoje siedziby znalazło tu 11 firm. Wśród nich największą grupę stanowią przedsiębiorstwa inkubowane. Ponadto na liście najemców figurują firmy współpracujące z Politechniką Śląską, ale także firmy doradcze, których celem jest inkubowanie pomysłów wywodzących się z uczelni wyższych i poszukiwanie finansowego wsparcia dla nich.

 

W nowo otwartym obiekcie należącym do Technoparku Gliwice znalazło się również certyfikowane laboratorium komputerowe ECDL. Z myślą o firmach stawiających pierwsze kroki w biznesie w obiekcie stworzona strefa co-workingowa, czyli wspólna przestrzeń do pracy, z której korzysta obecnie już 8 firm. Ponadto najemcom udostępniona została wspólna kuchnia oraz wyłączny parking.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra