LC Corp S.A. logoSpectra Development logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoAgrobex Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoLobos Nieruchomości logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoTétris Poland logoSchüco International Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoGłówka Pracuje logoGTV Lighting logoOnyx Business Point logoPorto Office B Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoEcho Investment logoCity Space logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCity Office logoFYI Commercial Consulting logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCHB14 logoPRO-INVEST S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nowo otwarty i w całości wynajęty

W Gliwicach otwarto kolejny obiekt należący do Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice”.

23 września br. w Gliwicach odbyło się uroczyste otwarcie nowego obiektu wchodzącego w skład Parku Naukowo-Technologicznego „Technopark Gliwice”. W uroczystości prowadzonej przez prezesa Technoparku Gliwice prof. Jana Kosmola uczestniczyli między innymi prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz oraz rektor Politechniki Śląskiej prof. Andrzej Karbownik.

 

Trzykondygnacyjny budynek liczy 1000 mkw. i składa się z kompleksowo wyposażonych pomieszczeń biurowych o powierzchniach od 20 do 60 mkw. Pierwsi najemcy wprowadzili się do niego już 1 sierpnia br. W chwili obecnej jest w całości skomercjalizowany. Swoje siedziby znalazło tu 11 firm. Wśród nich największą grupę stanowią przedsiębiorstwa inkubowane. Ponadto na liście najemców figurują firmy współpracujące z Politechniką Śląską, ale także firmy doradcze, których celem jest inkubowanie pomysłów wywodzących się z uczelni wyższych i poszukiwanie finansowego wsparcia dla nich.

 

W nowo otwartym obiekcie należącym do Technoparku Gliwice znalazło się również certyfikowane laboratorium komputerowe ECDL. Z myślą o firmach stawiających pierwsze kroki w biznesie w obiekcie stworzona strefa co-workingowa, czyli wspólna przestrzeń do pracy, z której korzysta obecnie już 8 firm. Ponadto najemcom udostępniona została wspólna kuchnia oraz wyłączny parking.

 

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra