Kwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoBusiness House logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoDorbud S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoGhelamco Poland logoCOTEX Office Centre logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoSchüco International Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLC Corp S.A. logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPartner Capital Group logoCHB14 logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOmnitech Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOnyx Business Point logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArchicom logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoEcho Investment logoLobos Nieruchomości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Compass Offices planuje ekspansje na polskim rynku

Rondo 1
Rondo 1
W dniu 22 września br. azjatycka firma Compass Offices, właściciel biur serwisowych, otworzyła lokal tego typu w warszawskim biurowcu Rondo 1.

Jest to pierwsze biuro serwisowe firmy, nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim. W warszawskim biurowcu Compass Offices będzie miało do dyspozycji 59 pomieszczeń wewnętrznych, 4 zewnętrzne, 235 miejsc pracy, a także sale konferencyjne, które będą dostępne dla klientów korzystających z jej usług. W Warszawie planowane jest także utworzenie biur serwisowych w pięciu kolejnych lokalizacjach.

 

Jak podaje firma, głównym powodem ekspansji na rodzimym rynku było to, iż ciągu ostatnich pięciu lat Polska osiągnęła najwyższy wskaźnik wzrostu PKB w krajach Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, biura serwisowe zostaną utworzone także w innych miastach europejskich.

 

Pierwsze centrum Compass Office uruchomiono w 2009 roku w Hong Kongu. Od tego momentu firma rozwija swoją działalność. Obecnie świadczy usługi serwisowe w 13 krajach: Australii, Chinach, Hong Kongu, Japonii, Kazachstanie, Singapurze, Malezji, Korei Południowej, Tajlandii, Wietnamie, na Filipinach, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i w Polsce. 

 

Rondo 1 jest obiektem klasy A+, który sięga 41 piętra – 194 m wysokości. Rondo 1 zlokalizowane jest przy Rondzie ONZ, na rogu ulic Jana Pawła II i Świętokrzyskiej. Składa się z dwóch części: handlowo-garażowej oraz wysokiej wieży o przeznaczeniu biurowym. Budynek oferuje 64 000 mkw. powierzchni biurowej certyfikowanej w systemie LEED na ocenę Gold.

 

Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra